Olen vähän alle 30 mies. Ihan hyvässä kunnossa. Yritin tässä vähän aikaa sitten, että taipuuko vielä nuoruuden harrastus. Yritin ottaa itseltäni suihin. Ei taipunut, mutta treenillä saattais mennä. Mites muilla?
Itseltäsuihin
Selfsuc
12<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Itse kiinnostaisi kyllä. Olen kokeilut ja yrittäny venytellä mutt minkäs teet kun 13cm kalu
Hitto piru. Eilen kokeilin ja loppujen lopuksi aika lähelle jo pääsin venyttelemättä. Nyt on pakko alkaa venytellä ja pikkuhiljaa lähestyä sitä nuppia jos vaikka vähän kielellä sais lipaistua
~Kokeilin juuri, ei ihan ylettynyt suuhuni, täytyy reenata.!
Ei yletä enää, joskus nuorempana onnistuin. Ja otin kyllä itseni useasti suihin.
Nuorena onnistui, mutta ei enää nyt kolmenkymmenen iässä, minkäs teet kun alle 10cm tuppi.
Kerran kokeilin väkisin niin makasin viikon selkäkivuissa.
Kokeilin, mitä enemmän selkä köyristyy sitä enemmän kulli vetäytyy mahanahan suojaan. Eli ei onnistu enää :/
Nuorena onnistui niin että sain terskan suuhuni, tuntui kyllä hyvälle ja samalla ihmeellisellä pehmeä silkkinen terska huulilla, sittemmin kun ei enää kroppa taipunut niin menin selälleni ja heitin jalat pääni yli ja ruiskuttelin spermat omaan suuhuni kun kumminkin sain kaluni lähelle kasvoja.
Aika entinen ei koskaan enää palaa, nykyisin on otettava sperma kaverilta mikäli sitä maistaa haluaa ;)
Aika entinen ei koskaan enää palaa, nykyisin on otettava sperma kaverilta mikäli sitä maistaa haluaa ;)
onnistuuhan se kun runkkaa vattan päälle ja kaapasee maisteltavaksi?
Harvoin sihti niin tarkka on että suoraan suuhun menisi, maha suurempi maali :D
sai jalat niskan taakse ja kukkonsa suuhun. Kaverit laittoi sinappia ja ketsuppia päälle. Harmi kun-70 luvulla ei ollut kamerakännyköitä😁