biisin nimi

Moro ja nääs..soi päässä mut ei aukee,kipaleen nimi meinaan..hei kuule leskinen,etkös sä juice oo,voitko tehdä biisin sellaisen.
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisko Juicen biisi nimeltä Dokumentti? Se alkaa näin:

Mä menin messiin juomaan kolpakon, hän tuli pöytään istumaan,
hän pysyi vaiti, imaisi lonkeron, ja poltti tupakkiaan.
Viimein lausui, khrm, kuules Leskinen, tota.. ekkös sää Juice oo,
meinaan nääs, teetkö laulun semmoisen, tai joo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymi_lI6 kirjoitti:

Moro ja nääs..soi päässä mut ei aukee,kipaleen nimi meinaan..hei kuule leskinen,etkös sä juice oo,voitko tehdä biisin sellaisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu