Täähän jännää on....)

Demareista kertova avaus saa täällä olla, mutta kun joku laittoi jonkun avauksen Lieksan persuista, suosiosta tai jotain, niin se onkin poistettu.

Ilmeisesti itkettiin taas ylläpidolle.
1271
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Halla-aho tulossa kainuuseen viikonloppuna.

Äänestä
  • Siis menossa Kainuuseen. Ketä kiinnostaa.

    Äänestä

Outokummussa on Teboililla hyvää vuosikertabensiiniä, tuotu Uzbekistanista, autosi suihkutusjärjestelmä pitää siitä.

3Äänestä

Pitkään aikaan ei ole ollut cittarissa kahvia tarjouksessa. Tulisikohan tällä viikolla?

3Äänestä

Joku on juonut pari kahvia jossakin. Toisessa kupissa oli maitoa, mutta ei sokeria.

2Äänestä
  • Hattivatit ovat vierailulla Akvanistanissa.

    1Äänestä

Lieksan komut ovat niin peeaa, että ei niillä ole varaa ostaa normihintaista kahvia.

Äänestä
  • Kommareita ei kohta ole muualla kuin Lieksassa.

    Äänestä

Kuinka pahasti poliittinen islam on pesiytynyt demareihin, tai vasurivihreisiin?

Sebi Tynkkynenhän on asiasta kirjoittanut jo aiemmin, ja tuonut esiin muutamia nimiä. Kuten Ahmed Al Chibibin, Kamal Palani Jafin, Rami Adhamin jne.

Äänestä
  • Demareista ja vasurivihreistä on vaikea sanoa mutta puupääpersujen päähän se on pesiytynyt kuin paska Junttilan tuvanseinään ja kun se on sinne pesiytynyt, sehän ei irti lähde kulumallakaan koska mitään muuta sinne ei varsinaisesti sen jälkeen enää mahdu.

    1Äänestä

Se on vassareille ja demukoille kova pala tuo islamin arvostelu ja myöntäminen että mamutus tuli kalliimmaksi kuin on julkistettukaan! Mutta eihän se demareita haittaa, leikataan vanhuksilta taas, niinhän se teki edellinen demarihallituskin!
Samaa rupusakkia on demrit kepun ja kokoomuksen kanssa, aina köyhän kukkarolla!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


demarit.osaa.itkeä kirjoitti:

Demareista kertova avaus saa täällä olla, mutta kun joku laittoi jonkun avauksen Lieksan persuista, suosiosta tai jotain, niin se onkin poistettu.

Ilmeisesti itkettiin taas ylläpidolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu