Ei ollut mitään mainittavaa siellä.
Sähköposti katsottu
Kunhannytkerroin
1352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ai ku "kiva" ku vahit (ja estät) toisten viestittelynkin.
Kuka sut siihen on valtuuttanu? ;)
sähkäripostikansion?
https://www.youtube.com/watch?v=gnK2Wa_ME38
Saapuneet ja roskapostin katsoin. Mut ehkä SE viesti ei ollutkaan mulle edes tarkoitettu.
Onko täällä joku luvannut viestin? Tiedätkö sen olevan oma kaivattua? Tietääkö hän, että odotat viestiä? Joskus asia pitää kypsytellä ennen kuin sen aika on päästä ulos. Joskus ihminen haluaa sanoa FtoF ja odottaa oikeaa hetkeä.
Mitä sä oikein hihität? Tule tänne sanomaan jos on jotain asiaa!
Tunhe sä ne ulalaattoris, RKG-vehkees ja muut Vanhat Konees sinne OMAAN Hanuriis.
Ja Eduskunnan Teletapit siinä sivussa. ;)
Menikin monta yötä. Katsoitko myös sen toisen postin sisällön?
Uskalsit katsoa että onkohan joku kirjoittanut sähköpostiinkaan jotain.... tyypillistä jos masentaa tuollainen jos ei huvita oikein mikään.
En tiedä pystyisinkö itse auttamaan, tuttua tavallista masennustahan tuollainen on... elämä lähtee aina kun jaksaa nousta sängystä ylös.
Erittäin huono sanonta oli minkä kuulin joskus "elämän on jatkuttava", joskus joltain, ERITTÄIN VÄÄRIN SANOTTU.
Mutta niin kohteista jne... juttua, aina kun nouset sängystä aamulla ylös näet aina potentiaalisia "kohteita" :D
En ymmärrä miksi pitäisi löytyä "kohteita". Kauan on muita yritetty "auttaa", mutta siinä sivussa on aiheutettu paljon harmia vanhemmalle naiselle. Hän voisi nyt paljon paremmin jos mitään sellaista ei olisi koskaan aloitettu. Olisi pitänyt saada olla töissä rakkaassa työpaikassa tai ilman koko projektia hän voisi olisi voinut olla töissä muussa paremmin palkatussa työpaikassa usean vuoden ajan ja nyt ei raha-asiatkaan stressaisi.
Ajattelepa itse miten hassuja juttuja toisetkin kertoilivat, ja että miten hauskaa olisi jos itselläsi olisi käytössä joku tarkkuuskivääri ja aamutuimaan jo heti herättyäsi alkaisit katsomaan kaikkia "kohteita" :D
Olen kyllä osittain sitä mieltä että elämä on rangaistus, ja lahja vanhemmille, mutta lapselle "kirous".
poliisimiehille voisi olla aika ikävä todeta, että ilmeisesti äänenvaimentimella ja tarkkuuskiväärillä jostain noin 500m etäisyydeltä tuli kuula päähän ja vain "tipahti" :SD
Laittaisin heti, jos tietäisin, ettei muut lue niitä.