Onko joku kokeillut? Niiden mukaan saa nykyiset lainat yhdistettyä edullisella lainalla? Mielelläni kysyinsin kokemuksia ennen kun haen.
Kiitos etukäteen!
Lainakone.com
5
180
Vastaukset
- Drii
Fellow Financella on halvimmat korot ja he maksavat muut lainasi puolestasi pois (ei tule kiusausta tunkea yhdistelylainaa pelikoneisiin). Yhdistä lainasi siellä.
- Tietäjä.as
Noilla on käsittääkseni fellow mukana myös. Eli saa varmaan niiden tarjouksen myös??
- shuwubshwbwuwwb
Kaikkeen tekin olette valmiita täyttämään omia henkilö- ja taloustietojanne! lainakone.com on täysin outo firma eikä kerro sivustollaan itsestään mitään. Olette yhtä sinisilmäisiä talousasioissa kuin Sipilä kutsuessaan Suomeen irakilaisia, paitsi että Sipilällä kävi iso säkä omissa talousbisneksissään.
- ollipolli69
Juuri näin. Myyvät tietonne vaan eteenpäin ja naureskelevat partaansa kun idiootteja taas kyykytetään. Vastaatte varmaan nigerialaiskirjeisiinkin.
- Viheraholainen
Ei käynyt säkä, hän sai Rautaruukilta lainaksi rahaa osakkeisiin jotka se myi valtavalla voitolla kohta pois.
Nykyään tuosta saisi varman syytteen keinottelusta mutta hän pisti rahat piiloon ja myöhemmin Suomen vähäosaisten ison joukon vielä kontalleen. Hieno mies, älkää vaan enää äänestäkö.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1375037Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa703480"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1063366Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma472694Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.342346- 1151662
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3581185- 491156
- 49892
Mitä luulet mies
Olisko tämä mun mustasukkaisuus iso ongelma meidän suhteessa? Tiedän, että se ei ole hyvä asia, mutta tykkään susta niin55711