Taksikuski sikailee

Hurjaa menoo ammattikuskilla. Lähes 160 vauhtia tuolla maalaistiellä missä myös lapsia kävelee. Oliko koulukuljetus myöhässä. Onneksi autoissa alkaa kameroita löytyyn niin ammattikuskien sikailut jää koulutusmateriaaliin.

https://youtu.be/dyP3byoEtpY
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitäs ihmeellistä tuossa on. Koululaiset pääsee nopeammin kotio läksyjä lukemaan.

Äänestä
  • Eikait mitään kun koulukyydistä on kyse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Extaksikuski kirjoitti:

Hurjaa menoo ammattikuskilla. Lähes 160 vauhtia tuolla maalaistiellä missä myös lapsia kävelee. Oliko koulukuljetus myöhässä. Onneksi autoissa alkaa kameroita löytyyn niin ammattikuskien sikailut jää koulutusmateriaaliin.

https://youtu.be/dyP3byoEtpY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu