Jos täällä on joku, jolla ollut joko kohdunkaulan syöpä tai syövän esiasteita, niin minkälaisia oireita teillä on ollut? Kuinka pitkään ennen muutosten havaitsemista? Jotain pieniäkin poikkeavuuksia joita tulee mieleen ja jotka liittäisitte siihen ajankohtaan.
Kohdunkaulan syövän/esiasteen oireita?
kinst
1
130
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä hsil cin3 laajamuutos. Ei mitään oireita. Loop hoito takana ja nyt odotellaan kontrolliaikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653306- 1432340
- 921878
- 1711579
- 881468
- 651436
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741409- 711205
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771140Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351098