Sain viestin Ennustajat24 palvelusta, viestissä sanottiin että soittamalla tiettyyn numeroon tiettynä aikana saa 15 min. ilmaista puhelinaikaa. No eipä saanut, laskuhan sieltä tuli. Varokaa näitä ilmaisia minuutteja, eivät toimi kuten luvataan.
Ennustajat24
3
171
Vastaukset
- Varokaa.näitä
Ilmaiset illalliset tulevat yleensä kalliiksi. Pätee myös näihin huuhaa ennustajiin, meedioihin ja enkelihulluihin. Kuka tänä päivänä uskoo moiseen?
Rahastusta kaikki tyynni.
Luin juuri erään harhaisen selvännäkijäennustajameediorajatietokädestälukupirunkarkoittajaeläkeläistuffa
"ammatin " omaavan "blogia", jossa uhkaa tappaa itsensä mm. koska: sakot ovat poliisin syytä, ajokortin vanheneminen trafin vika, fasebannit kommentoivan naisen syy ja elämän tarkoituksettomuus johtuu tietysti siitä, että koko planeetta ois kiva paikka, mutta kun täällä on muitakin. Ja nää kaikki muut ovat eri mieltä.
Ei oo ihmekään, kun kokee itsensä vainotuksi. - nuotoimivat
niin kauan kuin on olemassa noin käsittämättömän tyhmiä ihmisiä.
- Huhhuhhuh
Hullumpaa sakkia kuin nämä meediot saa etsiä. Avoimen harhaisia avopotilaita.
Juu luin tuon saman "blogin" eniten ihmetyttää kuinka hulluja noi harhamielen tsemppaajat ovat.
Kai juuri niitä, jotka maksavat höpötyksistä.
Jos hänelle sanoo päivää, hän luulee sua elämänkumppanikseen ja jos olet eri mieltä, ryhtyy vainoamaan sua. Varoitus on ihan paikallaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937748
- 403722
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021876- 241160
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321013Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,28973Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53827Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31772Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60739TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o268703