Sain viestin Ennustajat24 palvelusta, viestissä sanottiin että soittamalla tiettyyn numeroon tiettynä aikana saa 15 min. ilmaista puhelinaikaa. No eipä saanut, laskuhan sieltä tuli. Varokaa näitä ilmaisia minuutteja, eivät toimi kuten luvataan.
Ennustajat24
3
140
Vastaukset
- Varokaa.näitä
Ilmaiset illalliset tulevat yleensä kalliiksi. Pätee myös näihin huuhaa ennustajiin, meedioihin ja enkelihulluihin. Kuka tänä päivänä uskoo moiseen?
Rahastusta kaikki tyynni.
Luin juuri erään harhaisen selvännäkijäennustajameediorajatietokädestälukupirunkarkoittajaeläkeläistuffa
"ammatin " omaavan "blogia", jossa uhkaa tappaa itsensä mm. koska: sakot ovat poliisin syytä, ajokortin vanheneminen trafin vika, fasebannit kommentoivan naisen syy ja elämän tarkoituksettomuus johtuu tietysti siitä, että koko planeetta ois kiva paikka, mutta kun täällä on muitakin. Ja nää kaikki muut ovat eri mieltä.
Ei oo ihmekään, kun kokee itsensä vainotuksi. - nuotoimivat
niin kauan kuin on olemassa noin käsittämättömän tyhmiä ihmisiä.
- Huhhuhhuh
Hullumpaa sakkia kuin nämä meediot saa etsiä. Avoimen harhaisia avopotilaita.
Juu luin tuon saman "blogin" eniten ihmetyttää kuinka hulluja noi harhamielen tsemppaajat ovat.
Kai juuri niitä, jotka maksavat höpötyksistä.
Jos hänelle sanoo päivää, hän luulee sua elämänkumppanikseen ja jos olet eri mieltä, ryhtyy vainoamaan sua. Varoitus on ihan paikallaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051699
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271452En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k921312- 621163
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101048Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111019Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall214820Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57773- 122753
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20718