Millainen on tasavallan presidentin terveys tällä hetkellä? Uutiskuvien mukaan on jonkin verran nestettä kertynyt elimistöön, joka näkyy naamalta hyvin.
Tulossa on lonkkaleikkaus, ja joku aika sitten oli pieni päiväkirurginen operaatio (eturauhanen oireilee?)
Tulossa on lonkkaleikkaus, ja joku aika sitten oli pieni päiväkirurginen operaatio (eturauhanen oireilee?)
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei ihme, jos rööki ja viski alkaa maistumaan, kun joutuu Putinin kanssa toimimaan.
Kun ei tarttuisi sairaalantauti kiireessä.
Jätkä kupsahtaa 2 vuoden sisään....
Niinistön naama näyttää tosiaan olevan turvoksissa, maistuuko drinkit, vai onko jotain lääkitystä?
Suosittelen lukemaan hänestä kirjoitetun kirjan, Mäntyniemen herra-Vuoteni Elämäni, joka ilmestyi viime vuoden puolella.
Ei ole minun, eikä hyvin monen muunkaan presidentti, koska on osa liberaalia petospolitiikkaa, joka rampauttaa Suomen.
Dementoitunut seniilihän se jo alkaa olla. Toivottavasti loppu tulee pian niin päästään siitäkin turhakkeesta eroon, vaikka, samanlainen turhake taitaa tulla tilalle. Ei ole Kekkosen jälkeen ollut Suomessa ns. oikeaa presidenttiä. On ollut vain seniili Saulia ja setan Halosta. Ym kampuraa ja kyllä se siitä vanhusta.