Sain kyrwästäs syylän

pilluttimeeni. Kiitti vaan!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sittenhän meillä on jotain yhteistä <3

Äänestä

Mitä kaikkea vielä ilmestyy... tuo on vasta alkua.

Äänestä
  • Näin arvelin eräästä toisestakin tapauksesta.

    Äänestä

  • eipuhtoinen kirjoitti:

    Näin arvelin eräästä toisestakin tapauksesta.

    Kannattaisi olla hieman tarkempi.

    Äänestä

  • odotappasvain kirjoitti:

    Kannattaisi olla hieman tarkempi.

    No niinpä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Billunsyylä kirjoitti:

pilluttimeeni. Kiitti vaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu