Olisko jo aika kerätä porukka valmiiks ens kesää varten ja miettiä paikkoja missä nakuiltas.? Keski ikäinen pari kaipaa seuraa eikä jaksais Yyteriin lähteä.
Vastaukset 28
- Saritas
No Appuralla on ainaski miehiä ollu joka kesä.
- nakumato
Missä Appuralla pystyy nakuilemaan? Aina täynnä perheitä...
- Anonyymi
Täällä pari kiinnostaa kyllä
- Anonyymi
Onko jotain paikkoja jossa sais rauhassa olla nakuna ehkä siveysvyö tai rengas päällä?
- Anonyymi
50 pari on kiinnostunut, mites saadaan yhteyttä?
- Anonyymi
Pääseekö 6kymppinen mies mukaan. Lupaan olla kiltisti.
- Anonyymi
Up.
- Anonyymi
Missä voisi nakuilla. Onko Raippaluodossa rauhallisia rantoja?
- Anonyymi
6-kymppinen pari olisi myös kiinnostunut nakuilusta vanhemman parin kanssa.
- Anonyymi
Tuo mtv3 sivusto on rahastusta. Ei tule vastauksia txtareihin. Aloittaja on mtv n maksullinen markkinoija. Ei kannata vastailla. Todella kallista.
- Anonyymi
Ja noista http:// sivustoista saa viruksen.
- Anonyymi
Tavallinen 6kymppinen pari olemme ja mukava aikuinen pari auringonoton merkeissä kiinnostaa. 06 alueella.
- Anonyymi
Tulkaa naturisti m60v luo viettää aikaa nakuilun merkeissä? Raahen eteläpuolelle.
- Anonyymi
Laitoimme MTV3 839 sivulle nakuiluilmotuksen n.kuukausi sitten ja 06 alue,ei yhtään vatausta tullut
- Anonyymi
Kuka hullu 5euron viestejä viitsii lähetellä.
- Anonyymi
Kesän helteet ohi ja nakuilut saa unohtaa. Ensi kesäksi suunnitellaan paikka eikä mitään mtvn tekstiviestejä.
- Anonyymi
Nelikymppinen hoikka mies myös halukas tulemaan. BiM
- Anonyymi
Nelikymppinen nainen myös mukana, jos löytyy paikka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nelikymppinen nainen myös mukana, jos löytyy paikka.
Kerro lisää itsestäsi minkänäköinen jne?
- Anonyymi
25v miestä kiinnostaisi kanssa.
- Anonyymi
Onkohan Vaasassa löytynyt jo paikka samanhenkisille?
- Anonyymi
Niin missä 55v aviopari
- Anonyymi
40v mies haluis mukaan
- Anonyymi
Onhan noita paikkoja vaikka kuinka paljon Vaasas : Just tulin ja sain olla aivan rauhassa Appuralla. Sairaalan parkkiksen takana oli yks kaveri ja hieman touhuiltiin.
- Anonyymi
eikö kukaan iäkkäämpi pariskunta tai nainen vaasan ympäristössä tarvisi 40v miestä mökille tai johku
Ketjusta on poistettu 52 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411907Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7111299- 1011047
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88904- 66761
- 33652
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.69522Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13518- 78501