Jussi ku kerran

kaipaat täällä muitaki naisiii niin kai se nainenki saa sit olla monen kanssa?

Näytän sille nää sun kaipailus niin sit se ainaki on.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Polyamoria on nniin väärinymmärretyä.

1Äänestä
  • Vastaukselle hieman :D

    Äänestä

  • putosintälle kirjoitti:

    Vastaukselle hieman :D

    Onko Rrrrrr aisa kiva varattu akkeli eukko räkänokka sinne patjaksi ?


    Tarjooko ilmaiseksi?

    Äänestä

  • Hehhjjeeej kirjoitti:

    Onko Rrrrrr aisa kiva varattu akkeli eukko räkänokka sinne patjaksi ?


    Tarjooko ilmaiseksi?

    Mitä sä höpiset?

    Äänestä

  • putosintälle kirjoitti:

    Mitä sä höpiset?

    Minuakin alkoi vastaus kiinnostaa!

    Äänestä

No nyt on HIHHIÖ-elokuva, suomalainen yle1: 1 koheltaa kännissä kaupungilla :D
Aluksi on iloissaan kun on lauantai ja Leijona-pullo :D

Kevät flunssa yrittää tulla, mutta varmaankaan pysty tulemaan minulle, koska olen syönyt vitamiineja ja kaikkea paljon, ylimonipuolisestikin.

Äänestä
  • Tuollaisesta tuli mieleen eräs oma seikkailu, kun sattui onnettomuus kaupassa, olin käynyt myös viinakaupassa samalla reissulla, sitten ambulanssi vei sairaalaan ja viinapullotkin, ei ollut tekemistä niin aloin juomaan niitä siellä sairaalassa.

    En salakuljettanut viinaa sairaalaan vaan itse ne kuljettivat, oli tylsää niin piti ryypätä siellä.

    No siitä tietysti suuttuivat.

    Äänestä

  • Oikeasti tuo oli aika hauska seikkailu sairaalassa: kun en pystynyt liikkumaan sängystä, eikä pystynyt vieressä olevakaan potilas niin piti keksiä keino onkia ostokset sellaisesta kaapista, niin vyön avulla jotenkin saimme ongittua ostokset ja viinapullot sieltä kaapista.

    Todellakin paha loukkaantuminen ja tajuttomuuskin, vähän sekaisin, ensin ajattelin että olen jossain vankilassa, kun heräsin sairaalan sängystä, yritin etsiä pakoreittiä sieltä.

    Äänestä

Näin tällä(kin) kertaa!

Äänestä

Jussi kaipaa vain yhtä R-naista ja se ei ole Raisa, eikä Riitta, vaikka A-kirjaimeen kaivatun nimi päättyykin.

Äänestä
  • Kukaan ei usko oikeasti tuota potaskaa! Itse oletettu "kaipauksen kohde," ei pidä mainitsemaanne henkilöä edes kaverina itselleen. Ei ole koskaan saanut varmuutta siitäkään, eikä kyseistä naista kiinnosta tämä mies millään tavoin. Puhutaan hulluja ja uskotellaan vielä hullumpia asioita.Näillä puheilla ei ole mitään tekemistä totuuden kanssa, naisella ei ole ollut mitään tekemistä valovuosiin koko miehen kanssa.
    Joten lopettakaa hyvät ihmiset ja antakaa ihmisten elää elämäänsä rauhassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otm71lle kirjoitti:

kaipaat täällä muitaki naisiii niin kai se nainenki saa sit olla monen kanssa?

Näytän sille nää sun kaipailus niin sit se ainaki on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu