Tadafil hinta Espanjassa?

Unagrande

Espanjassahan erektiolääkkeet saa ilman reseptiä. Mikä on hintataso ja saako geneerisinä?

11

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • xxxx10

      Tadafilin hintaa en tiedä mut Sildenafil maksaa vähä yli 15 e 4 kappaleen paketti

      • Suomihalpamaa

        Suomessa 24 kpl 6 euroa


    • tapinen

      Samoissa kun meillä tai hieman kalliimpi.

    • Kokeiltuon

      Halpaa on Sildenafil suomessa. Kiitos siitä.
      Toivottavasti ei tulevaisuudessa joku feministi pääse päättään näiden lääkkeiden hinnoista. Siinä menisi sekin ilo miehiltä.

      • Anonyymi

        Mikä lääke se loppujen lopuksi on? Mä päälle viiskyt,ylipainoa,tupakoi eikä heppi enää jäykisty,niin kuin haluaisin : (
        Pitäisi siihen saada lisävirtaa,mutta vaimo sanoi,ettei esim. vagra käy,koska pumpussa aorttaläpän laajenema tai jotain vastaavaa...

        Ideoita...???


    • Nuori1998

      Hyvänen aika nyt hyvät miestoverit. Menkää ihan rohkeasti vaan yleislääkärin luoksen asiasta puhumaan. Saatte hyvin todennäköisesti reseptin lääkkeelle, jonka saatte nykyään kohtalaisen halvalla apteekista ihan Suomesta. On myös hyvä, että lääkäri arvioi ne tilanteet, joissa lääkkeen ottaminen on vaarallista tai oireet aiheutuu vakavammasta sairaudesta.

      Itse sain reseptin niinkin nuorena kuin 23 v. Ei ollut kamalaa käydä lääkärillä.

      • 7571

        Minulle tyrkytettiin viagraa vaikka en pyytänytkään.
        Olin 65v ikäinen ja harrastukseni fyysinen kuormitus oli sitä luokkaa, että energia alkoi vähenemään salilla ja kotona.
        Otettiin testokokeet. Tulos oli 50% yli ikäiseni viitearvon alarajan. Sen perusteella tk-lekuri kieltäytyi kirjoittamasta testoa mutta tyrkytti viagraa. Mitä hiivattia minä olisin sillä tehnyt?!


    • eastlimit

      Miksi pitää ottaa erektiopillereitä? Ite noin 50vee ja ilman mitään lääkkeitä, silti on kuin rautakanki joka päivä!

      • 7571

        Häpeän heikkouttani. En minäkään syö mitään pillereitä mutta en voikaan kehua jokapäiväisellä rautakangella.
        Häpeääni lisää vielä sekin, että nyt 75v ikäisenä päivittäinen 50mg testogeelaus on ilmeinen apu edes pariin viikottaiseen, vanhan ( 71v ) vaimoni suorittamaan "tyhjennykseeni".
        Täytyy olla tyytyväinen tähänkin vähään!


      • Anonyymi

        Turhaan siinä keulit rautakankesi kanssa. Odottele nyt muutama vuosi ja tuu sitten kertoo ettei stondaa. Toisaalta voit olla jo sairastunut alle 6-kymppisenä ja odottelen saattohoitoa.
        Joten onnea ja rakkautta kaikille jotka ovat lääkkeistä saaneet apua.


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      60
      854
    2. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      111
      803
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      48
      677
    4. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      228
      675
    5. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      46
      599
    6. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      57
      560
    7. Nykytiedon valossa

      Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
      Ikävä
      76
      533
    8. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      91
      530
    9. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      22
      526
    10. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      40
      508
    Aihe