parannetaan palvelua.......just joo

roskafoorumi

Suomi-foorumi on mennyt vaan alaspäin, ja porukkaa on jo paljon häipynyt paremmille foorumeille. Valvonta ei toimi ja sairaat häiriköt saavat rellestää, se näkyy tälläkin palstalla, täysin asiattomia avauksia ei poisteta.

Tosin eräillä palstoilla taas tekoäly poistaa nykyään valtavasti vastauksia viestiketjuista(täällä ei), tuhoten näin koko keskusteluketjun. Suomi24 ei näytä välittävän mistään, ei haittaisi vaikka koko sivusto suljettaisiin.

4

77

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ketämitähäh

      Pitkävihaisuudesta poiketen voidaan toivoa tämän kestävän vain vaalienaluskauden. Karenssia toki toivotaan aina sen ollessa paikallaan.

    • Kyllä minä niin mieleni pahoitin. Mielipiteen poistetiin. Minusta törkeää sensuroimista ja mielipiteen ilmaisun rajoittamista.

    • iskipiu

      Persupalstan persut itse töhrivät. Tukevat kaikenlaista rikollisuutta, valehtelevat toisten ohjelmista ja muuta sellaista.
      Sijoitusneuvoja kuppaa tumpelopersujen rahat. Oma syynne.

      • nvnbnvnvvn

        Vasemmistolaiset puolustavat muslimi raiskaajia.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      202
      9734
    2. rakastan jotakin

      en uskalla sanoa sitä täällä ääneen
      Ikävä
      11
      4758
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      52
      3760
    4. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      104
      3116
    5. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      95
      2772
    6. Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka

      voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t
      10
      2565
    7. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

      Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
      Joensuu
      12
      2098
    8. Golffarit kehityksen jarruna

      Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino
      Lappajärvi
      13
      1549
    9. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      48
      1511
    10. Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?

      Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos
      Tv-sarjat
      72
      1358
    Aihe