Miksi en kohtaa

Miksi en kohtaa ihmistä, jonka kanssa tuntisimme vetovoimaa ja ihastusta toisiimme?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se johtunee ulkonäöstäsi. Meinaan jos vastaat tuollaisen ryhävalaan mittoja, tuskin ketään kiinnostaa. Itse en ainakaan alkaisi olemaan minkään perunasäkin kanssa.

Äänestä
  • Totta. Aloittajan pitäisi katsoa peiliin ja tehdä sille asialle jotain parannuksia. Sitten voisi joku kiinnostuakin.

    Äänestä

Mikä tässä elämässä kohtaa ilman jotain parempaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


N83nen kirjoitti:

Miksi en kohtaa ihmistä, jonka kanssa tuntisimme vetovoimaa ja ihastusta toisiimme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu