Paras päiväkoti

Mikä mahtaa olla paras päiväkoti Loimaalla? Ei mitään käryä asiasta, koska olemme juuri paikkakunnalle muuttaneet? Muksumme ovat 5 ja 3 vuotiaita.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ke 27.2. Päiväkodeissa avoimet ovet, lisää tietoa löytyy loimaan päivähoidon sivuilta. Eiköhän Loimaalla kaikki päiväkodit ja hoitopaikat ole mukavia ja elävät ajanhengessä. Selvitä mikä on teidän lähin päiväkoti ja käy katsomassa miltä vaikuttaa.

Äänestä

Toivottavasti Loimaallekin saadaan Pilke päiväkoti. Se on suomalainen ketju ja kaikkialla, missä toimii, on pitkät jonot. Ei ainuttakaan valitusta, vaikka on netin mukaan yli 100 päiväkotia ketjulla. Ovat netin kuvien mukaan myös ajanmukaisissa taloissa.

Äänestä

Valitse homeeton sekä ei yksityistä.

Äänestä
  • Onko Loimaalla sellaista?

    Äänestä

Eiköhän tuo kaupungin uusin ole sisäongelmaton vielä?

Äänestä
  • Mutta onko se muuten ongelmaton?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jänskättää kirjoitti:

Mikä mahtaa olla paras päiväkoti Loimaalla? Ei mitään käryä asiasta, koska olemme juuri paikkakunnalle muuttaneet? Muksumme ovat 5 ja 3 vuotiaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu