Oliks kiva kuulla

että mä puhun susta kokoajan :DD

Ps. enhän muuttunut paloauton väriseks? ;)
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se. Millos ne sokkotreffit sitte on?

Äänestä
  • Toivottavasti pian tai ainakin jonkinlaiset treffit ;) Tosin en minä enää aikoihin ole tohtinut sinusta puhua, koska kaiken järjenmukaan mun olisi varmaan pitänyt sut jo unohtaa :/

    Äänestä

Jaa, sen takia siis kaikki ovat iloisia mutta kun sinä olet käynyt paikalla niin kaikilla onkin sen jälkeen naama nurinpäin.
Puhut siis paljon vaikket tunne minua?
Häpeäisit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljastisalaisuuden kirjoitti:

että mä puhun susta kokoajan :DD

Ps. enhän muuttunut paloauton väriseks? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu