Jätetään toisemme rauhaan. Ei tunnistella toisiamme enää täällä mistään viesteistä. Kiitos ja aamen.
Anteeksi haukkumiseni
Ldndkekdid
18<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ymmärrän paremmin sellasta keep it simple viestintää. Ei mitään suoraan asiaan mut kuitenkin selkeempää. Päällisin en ymmärrä mitään täällä nii menee juttuja ohi.
Kukin tekee tykönään miten tahtoo mutta toiselle ei voi sanella mitä hänen pitää tehdä, se on vain hänen käsissään. Mutta aika alhaista on haukkuminen, toivottavasti pääset rumasta tavasta eroon.
Ei kivaa.
Minä oikeasti ihastuin tyttöjen laittamiin musiikkeihin, kuten tuo Tea ja joku toinenkin.
... en viitsisi kertoa sellaisia, kun voi olla vaikka mitä sotilastasoisiakin aseita jos tulee riitaa joidenkin kanssa, minulla ei ole.
Saan mitä tahansa jos pyydän vain... lupia ei kysellä.
En tunne täältä ketään, kunhan kommentoi. Anteeksianto on ansaittava , tiedä sitä sainko anteeksi.
Jos olet hän, miten voin sikiön kuoleman antaa anteeksi. Itse selvisin kyllä ruumillisilla kivuilla?😭
Minua huvittaa tuollainen kun kkk-on poliittinen järjestö jolla voi olla terroristityyppisiä metodeja, vähän kuin kokoomuspuolue tai puolueet Suomessa yleensäkin _D
Onkohan SDP terroristipuolue, entä Keskusta?
Sitä vittuilus määrää on kyllä vaikea käsittää mutta joo jos kadulla kohtaisin kyllä käännyn toiseen suuntaan ja en tod toivo sulle mitään hyvää enkä kaunista. Hyvä kun jätät rauhaa en halu kuulla sust tai vittuilustas yhtää mitää enää koskaan.
En tiedä kuka on vihainen tai tarkoituksellinen rikoksien tekijä.... mutta tuo elokuva kannattaa katsoa jos löydätte: Vanishing Point 1971, on vähän kovempi kuin Easy Rider 1969.... isän kanssa todella kun juttelimme tuosta Vanishing Point -elokuvasta, naurahti ja sanoi että tiedän mikä tuo on joo :D
Ei se mitään, ku et tiedä. Riittää, ku me tiedetään ja nähään tost "yhteiskunta-ase-mallisesta mustasta laatikosta" kuinka sää istut sen oppi-isäs polvella matkalla körö-körö-körttikirkkoon siel.Maijan takapenkillä.
Me täällä jännitetään alapohjan jousia ja tuki varsia, että kuinka Pitkäselle sitä kyytiä riittää. ;)
Nyt on ainakin sitten riittävästi keksejä, vaan ei seksejä.... ostin paljon noita tuc-keksejä, paketeittain on niitä nyt sitten..
"Ei lopu keksi, mutta ehkä seksi".
Ja Kambozhdaan asti Sun piti niitäki lähtee hakemaan.
Maksoko Valtio siitki Tukiaisia? ;)
Menneet on menneitä ja hymyillään jos tavataan. Kahvit voin tarjota jos tahdot joku kerta kuulumisia vaihtaa.
MENNEET EI OLE MENNEITÄ.
Kukakohan tekin mahdatte olla?
Paljon on haukkujia palstalla, en nyt kuitenkaan tietäkään tunnistanut.
en nyt kuitenkaan teitäkään tunnistanut.
KUKAAN EI SAA ANTEEKSI TÄÄLTÄ MITÄÄN. TULKOON LIVENÄ KYSYMÄÄN.
OIKEUDESSA NÄHDÄÄN KOSKA SE ON LAKI.
EI kannata alkaa ikinä käyttämään kovia huumeita kuten heroiini ja kokaiini, tappavimmat huumeet yliannostuksissa amerikkalaisilla nuo kovat.
Aikuiset voivat tietysti kokeilla, mutta nuorena se on... hengenvaarallista nuo kovat.