Kipeä alapää

Kfkwkfjj3

Mun oikeenpuoleinen sisempi häpyhuuli on aina ollut helvetin kipeä ja iso. Siis ihan lapsesta asti pienikin kosketus tai hipasu sattuu. 2v sit leikkauksella pienennettiin molemmat sisemmät häpyhuulet lähes olemattoman kokoisiksi ja vuoden kaikki oli hyvin kunnes tää oikeenpuoleinen alkoi kasvamaan takaisin ja on nyt samankokoinen ku alunperinkin ja hankaa kävellessä ja kokoajan sattuu. Sain lääkäriajan vasta kuukauden päähän ja sen jälkeenhän pitää ootella lähete gynelle ja sen jälkeen vasta alkaa jonotus leikkaukseen 6kk.. en jaksa tän kivun kanssa enää kauaa ku pelkkä kävelykin sattuu ja oon pienen lapsen yh äiti ni en voi vaan olla nousematta aamusin sängystä jotta kipu ei olisi liian paha. En kestä näitä kipuja! Eiks tätä voi mitenkään nopeuttaa et pääsisin nopeemmin leikkaukseen?

1

175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ai.pakotusta

      niin mutta kipeestä yläpäästä ku kärsii niin sillon ei onnistu mikään!!! paitsi höpö juttujen keksiminen nettiin. kaiken laista vikaa sitä ihmisessä voiki olla!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      136
      2352
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      69
      2280
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      64
      1949
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      74
      1644
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      99
      1494
    6. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      99
      1476
    7. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      119
      1381
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      32
      1234
    9. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1181
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      79
      1113
    Aihe