Muilla kokemusta kun on bi henkinen mies joko tietoisesti ja toteutta himojaan tai joutuu tunteet sammuttamaan ollessaa naisen kanssa suhteessa niin erektio usein ei täydellinen naisen kanssa?
Usein erektio lophrta ennen yhdyntää tai sen aikana tai laukeaa yllättäen suhteellisen nopeasti?
Miesten välisessä jo ajaruskin ja kättänössä seisoo kuin kankki ja kestää uskomattoman kauan ennen kuin laukeaa. Ainakin itsellä kokemus että miesten välisessä erektio toimii ja kestää, naisen kanssa oli vaikeuksia ennen suhteen loppumista jo vuosia. Miestenvälistä oon harrastanut koko ajan 65v ikää nyt minulla naisesta eronnut 11v sitten, tuntuu että seksihalut ja kyvyt toimii kun bi mies harrastaa vanhemmiten vain miesten kesken. Onkos muut havainneet sman? Ois kiva kuulla kokemuksia asiasta etenin vanhemmilta miehiltä.
bi miehen mieskunto
65vExukm
2
214
Vastaukset
- Kokenutakanmieskin
Allekirjoitan täysin sinun mielipiteesi! Olen neljättä kertaa aviossa ja ikääntyminen on tuonut bi-sexin taas mieleen. En ole muutamaan vuoteen saanut suusexiä miehen kanssa, mutta olisin täysin valmis 69 asentoon kanssasi.
Missä päin maata olet?? Mailaa [email protected] niin päästää alkuun.... - ujoukkomies
Päinvastainen kokemus. Miesten kanssa jännittää eikä oikein ota eteen. Toisaalta mälli irtoaa sitten tosi nopsaan. Mutta pakko käydä miehissä kun vaimo ei ota suihin.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60854
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111803- 48677
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla228675- 46599
- 57560
- 76533
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k91530- 22526
Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai40508