Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko lihavan naisen paneminen vastenmielistä

...eli onko ulkomuodolla miten paljon väliä?
Entä pimpan koko onko se menny pilalle muutaman synnytyksen jälkeen, vaikka kuulemma palautuu melkohyvin takaisin lähes entiselleen.
mitä mieltä poijjaat minkälainen on unelmienne sänkykaveri.
145163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Päinvastoin,lihavan naisen naiminen on mahdottoman kiihottavaa.
Nykyinen narttuni on isoperseinen,iso rintainen,oikein kunnolla lihava ja mitä mahtavin pantava.
Sijoittuu ihan panemieni naisten kärkeen,sanoisinko,että ihan sinne terävimpään!;-))
Varsinkin takaapäin tuntuu mahtavalta ja saan todella tehdä parhaani,etten innostu liikaa ja pilaa nautintoa laukeamalla liian aikaisin.

Että siitä vaan,minulle kyllä kelpaa kaikki ne pullukat,joita asiantuntemattomat tuhertekijat ylenkatsovat!!

DonMaster

Äänestä
  • Hei!
    Don Master, kirjoitit aivan mun mielipiteeni! Tyhmiä ovat ne miehet, jotka eivät tunnista lihavan naisen ihanuutta seksikumppanina! Mutta sehän on jokaisen oma asia.

    Äänestä

Ne jotka haaveilevat lihavista naisista, kuvittelevat panevansa äitiänsä.

Äänestä
  • Makunsa kullakin, joku tykkää hoikasta, joku isommasta, jollekin ei oo niin väliä. Näin se on, makuasioista turha kiistellä ja piste!

    Äänestä

  • Miten kiinnostus lihavia naisia kohtaan liittyy kiinnostukseen äitiä kohtaan? Jos on jokin äitikompleksi, eikö siinä tapauksessa pitäisi ennemmin olla kiinnostunut vanhemmista, suunnilleen äitinsä ikäisistä naisista? Eli mitä jos haaveilee lihavista, mutta suunnilleen oman ikäisistä tai nuoremmistakin naisista? Ja entä jos äiti ei ole koskaan ollut lihava (kuten esim. oma äitini, hän oli koko lapsuuteni ajan hoikka, eikä hän nykyäänkään ole lihava vaikka ei niin hoikkakaan kuin vielä muutama vuosi sitten), miten lihavista naisista haaveilu voi tällöin viitata johonkin äitiin kohdistuvaan kiinnostukseen?

    Äänestä

Kun me mieheni kans tavattiin n.8v sitten, olin hoikahko...normaalipainoinen vaikka en mallinvartaloinen. Nyt monta vuotta ja kaksi lasta myöhemmin, olen reilusti ylipainoinen. Mutta seksielämä vaan paranee vuosi vuodelta! Miestäni ei kilot häiritse, hän rakastaa kuulemma eniten kiihottavia rinrojani, reisiäni ja takamustani yli kaiken! Meidän mieltymykset ja "tyylit" seksipuuhissa osuu kohdalleen, rakastetaan toisiamme ja halutaan tuottaa toisillemme nautintoa - homma toimii. Suihinottajana olen kuulemma huippuluokkaa. Pitkän harjottelun tulos ;)
Ja ei mun mies ainakaan mitään eroa ole huomannut pimpin tiukkuudessa kahden synnytyksen jälkeen, enkä minäkään. Kyllä ne kudokset on niin joustavia, että palautuvat entiselleen.

Äänestä

vaikka olenkin ylipainoinen niin ei koskaan ole ollut ongelmia saada miestä...nykyinenkin mies rakastaa minua kiloista huolimatta ja seksi on loistavaa!mutta eihän kaikki voi tykätä samanlaisista ihmisistä,makunsa kullakin.onneksi!

Äänestä

kuinka lihavan...Siis oikeesti jos eukko on jtn yli 20kg ylipainoinen niin sitten homma alkaa varmaankin oleen jo aika vastenmielistä.Ex oli 172 pitkä ja paino jtn 65-70kg loppuaikoina.Ei se ainakaan mikään ylimmääräinen kiihoke ollu kun muija oli päällä eteenpäin nojaten jolloin masu on pömpöimmillään ja vatsat läsähteli vastakkain(ok,on mullakin pikku kaljamaha).Ja kun kerta täällä palstalla ollaan niin mitä pienempi ja laihempi eukko(ja ennenkaikkea pienipeppuisempi) sitä 'äijempi' olo häntä on nussia,näyttää normikalukin isolta siinä seurassa.

Äänestä
  • Jo on helvetti jos normaali painoinen nainen on sun mielestä läski. Haista ukko....pitkä p...
    Minkälainen ranka kasa sinulle pitäisi olla. Hui et ole puheinesi yhtää kiihottava. taitaa olla jätkällä tosi pieni kun luulee hukkuvansa rehevämmän naisen syliin

    Äänestä

  • muusa kirjoitti:

    Jo on helvetti jos normaali painoinen nainen on sun mielestä läski. Haista ukko....pitkä p...
    Minkälainen ranka kasa sinulle pitäisi olla. Hui et ole puheinesi yhtää kiihottava. taitaa olla jätkällä tosi pieni kun luulee hukkuvansa rehevämmän naisen syliin

    mun ole tarkoituskaan kiihottaa täällä ketään jtn what ever.Eikä se ex todellakaan mikään normivartaloinenkaan ollu,leveä perse,isot tissit ja löysää nahkaa siellä täällä.Ja kuten sanoin maha oli isompi kun mulla jtn jos ei läski niin ainakin ylipainoinen.Normi-pili normipainoisessa miehessä jtn no hätä...

    Äänestä

  • UPDATE_7018511 kirjoitti:

    mun ole tarkoituskaan kiihottaa täällä ketään jtn what ever.Eikä se ex todellakaan mikään normivartaloinenkaan ollu,leveä perse,isot tissit ja löysää nahkaa siellä täällä.Ja kuten sanoin maha oli isompi kun mulla jtn jos ei läski niin ainakin ylipainoinen.Normi-pili normipainoisessa miehessä jtn no hätä...

    vaikka olis mimmonen tuppitiiti. Sä taidat olla melkoinen sovinisti kun exääsi moitit.
    Kun me emme kukaan ole täydellisiä ja onhan tuo kelvannut sullekkin lihava kun kerran oot sitä pannu.
    sitäpaitsi jos olet alle 30 kymppinen niin tuskin sun kamullasi on mikään roikkunut korkeintan sun lerppa muna. Sitäpaitsi miehethän itkee isojen tissien perään ja sulle ne on kauhistus voi voi vana!

    Äänestä

sänkykaveri on synnyttänyt nainen, koska hänen tupsukkansa ei ole synnytyksestä

Äänestä

oma emännys on kokoa 172cm/83kg ja täytyy sanoa, ettei niin villiä pantavaa ole vastaan tullut niiden hoikempien joukosta jota on myös tullut kuksittua.

Myö kun pannaan niin siinä ei ola mitenkään siveästi vaan naapurit takuulla kuulee millon meirän emäntä saa kyytiä.

Äänestä
  • Ihan siksi aloitin tään ketjun koska olen itse pulskan puoleinen ja kyllähän sitä aina miettii et ei ole niin helvetin viehätävä vaik ei nyt ehkä niin rumakaan.
    Ukko kyllä on ihan innoissaan petissä ja mikä parasta orkkukin tulee usein yhtä aikaa, siispä siskot ei tää peli oo tarkoitettu pelkästään hoikille ja valokuvamalleille vaan ihanaa TOSImiehen kanssa. Joka ei mieti onko mulla leveä perse vai iso maha no kyllähän siinä jonkin moinen loiske ja litinä käy kieltämättä, mutta tuoolla yhes viestis se tuntui yhtä herraa haitaavan!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rölli kirjoitti:

...eli onko ulkomuodolla miten paljon väliä?
Entä pimpan koko onko se menny pilalle muutaman synnytyksen jälkeen, vaikka kuulemma palautuu melkohyvin takaisin lähes entiselleen.
mitä mieltä poijjaat minkälainen on unelmienne sänkykaveri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu