mietin miten kiva ois olla lusikassa 😍miehen kanssa. Koirasta ei sellaiseen ole.
Sunnuntaiaamuisin herätessäni
vaillinainen
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Koira vain on.
Entäs onko hän.
Mutta koiralla on piiitkä kieli.
Hyi!
Sulla on outoja ajatuksia. Laita teelusikkaan leivinjauhetta ja ruokalusikkaan yskänlääkettä.
Nostaisin sun jalan pystyyn nuolaisen imutan sun pimpsaa ruusun pörröön alan panee topakasti
kiimaa pimpsaan
Yök. Menes vähän ulos jäähdyttelemään!
Näin tasa-arvon aikaan, nimimerkkisi on alentava naisia kohtaan, minusta hyvä olisi poistaa sana, joka alentaa naista ihmisenä? Vaillimieskään ei toimi, kun ei anna oikeanlaista ymmärrystä? Joten poistoon.
Wauu siitä saa vitamiinii ruskettuu DDDD
Sen olen tiennyt, että kylmä kahvi kaunistaa, mutta ruskettumisesta en ole tiennytkään. Täytyykin kokeilla. Vai tarkoittaakohan se, että ulkoisesti pitää itsensä sillä huuhdella. Kahvin sisältämää kofeiiniahan on nykyisin ihovoiteissa ja hiustenhoitoaineissa, joten ei kai se pahaksikaan ole jos pesun jälkeen kippaa päähänsä kannullisen kahvia.
On niin mukava herätä omasta sängystä yksin, eikä kinastellen peitosta tai sängyn tilasta. Kaverini oli luonani pitkällä vierailulla, ja nukuimme siskonpedissä minun sängylläni. Ei ollut yhtään mukavaa jäädä ilman peittoa keskellä yötä. Torstaina hänen vierailu päättyi, joten nyt saan nukkua yksin vuoteessani. Voi tätä autuutta.
Tarpeen ettei palellu;´)
Niin ja jenkkisänky jolloin voi nukkua vaikka poikittain.
Se koira jäädä.
Milloin palaa.
sängyn.jako ei ole aloittajan käyttämä nimimerkki. Täällä ei ole ollut yövieraita.
Huonosti opetettu se koira sulla.
Sille on paha opettaa mitään kun ei ole ollut pennusta asti mulla!
Miks otit narttu-koiran????
Oot vähä-älynen!
Olisit ottanut uros-koiran!