runkkauksen katselu

Haluisin nähdä kun joku runkkaa, nainen tai mies, samalla myös ite hieroo kyrpää. ehdota paikkaa ja aikaa spostiin

24

356

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zzzzxxx

      pistä sähköposti osoite tai puh. no. voit tulla luokseni katselemaan

    • Vekkihameinen

      Olen runkannut ulkona naisen asuissa toisten nähden. Kiihottavaa!

      • Kerrankinhyvää

        Sattui Vaasan lähellä samalle levikkeelle hamerunkkari yhtäaikaa. Kulki siinä hame pullottaen ja isot tekotissit heiluen. Nousin autosta ja se alkoi runkkaamaan, vedin omani esiin ja vatkasin. Tuli aivan eteeni ja pyysi päälleen. Oli niin kiimainen tilanne että ruiskusin sen asuille. Sai sitten melkein heti kovaa huutaen. Oli oikestaan hyvännäköinen ja hyvät vaatteet. Annoimme toistemme mailit ja kirjoittelimme.


    • Vekkihameinen

      Moi vekkihameinen
      Haluisin katsella kun teet sen asuissa
      Olen ukm56 03-alueelta

    • Mies59c

      Moi vekkihameinen ootko tampereelta käytkö rajasalmella

    • Juki47

      Runkkailen naisten asut päällä meikattuna reisisaappaat jalassa peruukki myös päässä olen kiimainen narttu joensuussa

    • Munakovana

      Minuakin kiihottaa jos joku katselee kun runkkaamaan, olen 53 bi posliini.

      • matura

        mist päin olet. mä jyväskylän liki.


      • Gummimies

        Matura, miten saadaan yhteys. Oon samalta seudulta.


    • kponytheti

      laitoin mailii...

      • Wanttry

        Onko kenelläkään snapchattia?


      • Anonyymi

        Joo tuu lisää m_heippa19


    • oulussa siis

    • Juki47

      Ensi viikolla ulkona runkkaamassa joensuussa naisten seksikkäisiin asuihin pukeudun peruukki päähän meikit punaiset huulet korut ja korkkarit jalkaan jos haluat katsella kun runkkaan.

      • isäntämies

        Moi Juki 47! Kiinnostais nähdä kun tyttö runkkaa..mitens olis mahdollista?


      • Juki47

        Lauantaina ajelen joensuussa asut päällä käyn linnunlahden venesatamassa runkkaamassa aamupäivällä


    • Wanttry

      Snapchatteja?

    • Runkkupoika

      Katselin salaa kun naapurin iso poika runkkasi heillä pihalla. Kun siltä tuli lasti ulos poika on syyllinen ja sen isä antoi pojalleen selkään heti vitsalla. Poika oli merkannut heillä paikkoja spermallaan ja sai antaa maksun heille siintä. Mulle on jäänyt siintä fantasia päälleni jo olen käynyt merkkaamassa paikkoja mutta luvalla. Ja paikalle tulee aina mies vie mut muiden eteen ja joudun runkkaamaan heidän edessä, Palkakseni saan vitsaa heiltä paljaalle takapuolelleni. Sen jälkeen heillä on lupa tehdä mulle mitä vain. Minä luulen että on muitakin jotka tahtovat runkata itseään muiden katellessa vierestä. Mutta mun fantasiassani mut piiskataan AINA vitsalla. Ja olen saanut oikeesti myöskin sitä lääkettä mikä on mulle mieleeni.

    • Anonyymi

      Voit katsella tai olla katselun kohteena Joutsan ampumaradan viereinen hiekkakenttä iltaisin 21 jälk.Autoilevat miehet käy siel runkulla.

    • Anonyymi

      Tänään naista katselemaan runkkausta joensuussa on kookas kalu päivällä linnunlahdella runkkaan autossa

    • Anonyymi

      Kitee halukasta katselijaa

    • Anonyymi

      Ouluntullin P-paikalla olen nähnyt, kun mies runkkailee autossa, olen vierestä katsellut. On aika kiihottava katsella ja voi siin' samalla puristella omaakin kalua. Varmaankin illalla on paremmat mahdollisuudet katsella ja näyttää. minä olen käynyt parikertaa, mutta päivällä, joten silloin on varmaan hiljaisempi aika.
      Kannattaa käydä, jos ohi ajelee ja ottaa rohkeasti omakin kalu esille.

    • Anonyymi

      Mukava olis katsella ja olla itse katseltavana. Olen 50v mies Hämeenlinnasta. alaston,[email protected]

    • Anonyymi

      Eikös H:gistä ketään vanhempaa iso/paksukalu runkkaria? 50 ukm tulisi mielellään katsomaan luoksesi käsitöitä...
      Ajatuksella,et jos synkkaa,myöh. ehkä vaimokin mukaan...?

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45329
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      197
      10860
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8518
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      36
      1602
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1500
    Aihe