zx-breik ohjaustehostin

Mistä johtuu.? Kun kääntää ohjauksen jompaan
kumpaan ääriasentoon,ja lähtee liikkeelle.Ohjaus
VETÄÄ sille puolelle johon pyörät oli käännetty?
-ilmiö vähenee,jos ennen liikkeelle lähtöä
kääntää rattia "yli"suoran.
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkistapa rattiakselilla oleva murrosnivel,on
saattanut ruostua ja jumittelee, voitelu saattaa
auttaa ,jos ei, niin joko tarvikkeena pelkkä
ristikkokappale tai alkuperäinen koko nivel
uusiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


martsa kirjoitti:

Mistä johtuu.? Kun kääntää ohjauksen jompaan
kumpaan ääriasentoon,ja lähtee liikkeelle.Ohjaus
VETÄÄ sille puolelle johon pyörät oli käännetty?
-ilmiö vähenee,jos ennen liikkeelle lähtöä
kääntää rattia "yli"suoran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu