Arvoisat äänestäjät

Joko olette keksineet,nämä joka 4:jäs vuosi järjestettävät vaalit
on kuin YLEN ohjelmauusinnat.Nyt oppositio haukkui hallitusta,
osat vaihtuu,eronnut hallitus siirtyy oppositioon ,haukkumaan
uutta hallitusta. Näin on tehty vuosikaudet.
Nämä samat pellet ,antavat lupauksia joita eivät tule pitämään.
4137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siksi äänestänkin PerusSuomalaisia jotta saadaan asioihin muutosta.

Äänestä
  • Pitäisikö minunkin äänestää Persuja,
    Saatan niin tehdä jos he eivät ota
    tätä Loikkari Niinistöä listoilleen.

    Äänestä

Minä puolestaan en katso kepuYLEn vaalilähetyksiä. Ne, joilla olisi jotain uutta sanottavaa, vaiennetaan. KepuYLE kutsuu ne vaan koristeeksi houkutelemaan katsojia kepuYLEn propagandaa kuunteleen. KepuYLE on trolli.

Äänestä

7ntähteä liikettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennustelija kirjoitti:

Joko olette keksineet,nämä joka 4:jäs vuosi järjestettävät vaalit
on kuin YLEN ohjelmauusinnat.Nyt oppositio haukkui hallitusta,
osat vaihtuu,eronnut hallitus siirtyy oppositioon ,haukkumaan
uutta hallitusta. Näin on tehty vuosikaudet.
Nämä samat pellet ,antavat lupauksia joita eivät tule pitämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu