miestä meille

innoset

vihdoin suostui mieheni että otetaan mukaan toinen mies.Hyviä vihjeitä tarvittaisiin että mistä löytyisi.Pitäisi suostua runkkaamaan ja ottamaan mieheltäni myös suihin naisen katsellessa.fantasioin että mieheni makaa selällään ja istun hänen päällään että samalla nuolee minua ja samalla katselen kun mieheäni runkataan ja otetaan suihin.Lopuksi nostan hänen jalkansa ja levitän ne jotta vieras pääsee painamaan kullinsa peppuun ja tietysti laskee lastinsa sinne.Olemme pirkanmaalta ja jos löytyisi sopiva mies jostain joka olisi asiasta innostunut niin olisi yksi fantasia taas kokeiltu.

5

<50

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joskuskuspantu

      Sillä edellytyksellä,että vieraskin saa maistaa pilluasi ja naida sinua..Tunne jo melkein kuinka kosteutesi kastelee lakanasi,,,saisit vaikk tuplana,Siten ois sekin puoli hoidettu

      • innoset

        tuplat kokeiltu jo muutaman kerran.nyt käydään yksi kerrallaan läpi muita fantasioita ja tämän jälkeen etsitään rohkea nainen ja mies saa sitten päättää mutta nyt minä.


    • Tuo kuulostaa ehdottomasti kokeilemisen arvoiselta jutulta. Tulisin mielelläni mukaan mutta matkaa on hieman liikaa. Laita s. Postia nimimerkin suomi24 osoitteeseen niin mietitään asiaa.

      • innoset

        mistä päin sitten olet?


      • innoset kirjoitti:

        mistä päin sitten olet?

        Etelä-Pohjanmaa


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      120
      991
    2. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      109
      967
    3. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      52
      681
    4. Tämä meidän välinen tilanne

      Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen
      Ikävä
      34
      669
    5. Kohtalo antoi

      sinulle vielä mahdollisuuden valita oikein. Et siihen tarttunut.
      Ikävä
      65
      581
    6. Mitä Kärnässä tapahtui?

      Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.
      Lappajärvi
      5
      561
    7. Miten tästä pääsee

      Ikinä ylitse?
      Ikävä
      59
      508
    8. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      43
      505
    9. Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä

      Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle
      Ikävä
      19
      496
    10. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      47
      489
    Aihe