Nysä lepokoko

Lepokalu

37v jäbä ja levossa varsi kutistuu / vetäytyy joskus jopa senttiin jonka päässä isohko tatti terska jossa hyvin päällä esinahkaa , 4-5cm luokkaa kokonaisuudessaan . Moni tilanne jossa joutuis yllättäen housut riisumaan esim pukuhuoneet kammo ajatuksena, mitä mieltä muut jäbät ja onko joillain paljastunut yllättäen pieni muna levossa ja onko ollu noloja tilanteita ? Kannattako jatkossakin mistä tullu tapa koittaa välttää esim saunoja vai pitäiskö uskaltautua enemmän ? Kovana mela on 14cm ja paksuus 4.5-5

2

132

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jätä-vertailut-

      Olet tehnyt itsellesi ongelman. Sinun täytyy opetella hyväksymään itsesi, eikä ajatella mitä muut sinusta ajattelevat. Ei tuossa ole mitään ihmeellistä, ihan normaalin kokoinen, ja sen kanssa sinun tulee elää elämäsi.

    • bcv

      Minulla on suunnilleen samankokoinen kikkeli kuin sinullakin. Olen 43v ja kyrpäni on erektiossa noin 14cm pitkä ja terska on 5cm leveä. Tuskinpa esihistoriallisena aikana, antiikin aikana ja keskiaikana miehet ovat pahemmin miettineet oman kalunsa kokoa. Monet nykyajan miehet stressaavat kalunsa kokoa. Ei kannata ottaa paineita, vaan hyväksyä oman kalunsa koko ja olla fiksu ja kohtelias herrasmies, niin kyllä se useimmille naisille kelpaa. Sinulla ja minulla ja suurimmalla osalla miehistä on normaali ja keskimittainen penis. Usko itseesi ja tsemppiä sekstailuun!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      72
      4148
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      77
      3869
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2408
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      64
      2256
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      36
      1945
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1849
    7. 101
      1668
    8. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1632
    9. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1623
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      57
      1473
    Aihe