Nysä lepokoko

Lepokalu

37v jäbä ja levossa varsi kutistuu / vetäytyy joskus jopa senttiin jonka päässä isohko tatti terska jossa hyvin päällä esinahkaa , 4-5cm luokkaa kokonaisuudessaan . Moni tilanne jossa joutuis yllättäen housut riisumaan esim pukuhuoneet kammo ajatuksena, mitä mieltä muut jäbät ja onko joillain paljastunut yllättäen pieni muna levossa ja onko ollu noloja tilanteita ? Kannattako jatkossakin mistä tullu tapa koittaa välttää esim saunoja vai pitäiskö uskaltautua enemmän ? Kovana mela on 14cm ja paksuus 4.5-5

2

147

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jätä-vertailut-

      Olet tehnyt itsellesi ongelman. Sinun täytyy opetella hyväksymään itsesi, eikä ajatella mitä muut sinusta ajattelevat. Ei tuossa ole mitään ihmeellistä, ihan normaalin kokoinen, ja sen kanssa sinun tulee elää elämäsi.

    • bcv

      Minulla on suunnilleen samankokoinen kikkeli kuin sinullakin. Olen 43v ja kyrpäni on erektiossa noin 14cm pitkä ja terska on 5cm leveä. Tuskinpa esihistoriallisena aikana, antiikin aikana ja keskiaikana miehet ovat pahemmin miettineet oman kalunsa kokoa. Monet nykyajan miehet stressaavat kalunsa kokoa. Ei kannata ottaa paineita, vaan hyväksyä oman kalunsa koko ja olla fiksu ja kohtelias herrasmies, niin kyllä se useimmille naisille kelpaa. Sinulla ja minulla ja suurimmalla osalla miehistä on normaali ja keskimittainen penis. Usko itseesi ja tsemppiä sekstailuun!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      175
      4961
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4336
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3087
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      248
      2910
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2852
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2491
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1713
    9. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      20
      1703
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      63
      1677
    Aihe