Mites on, löytyykö täältä miehen jaloista kiinnostuvia? Paljaiden jalkojen hyväily, suukottelu, varpaiden imeminen yms.
Tällaisesta palvelusta haave elää
Jaloista pitäviä
20
121
Vastaukset
- feet
Täältä löytyy. Muutenkin mutta varsinkin osana dominasessiota.
Panta kaulassa ja domina hihnan hallintapäässä. Konttautusta, matelua, kun olen lattialla vatsallani niin dominan toinen jalka kasvojeni alla ja toisella jalalla niskasta painaen pakottaa suutelemaan jalkaterää tai korkkaria.
Hihnasta kiristäen paljas jakaterä syvälle suuhuni ja hieman löysäten varpaiden imemistä. Siitä suudellen ylöspäin haaroväliin saakka. Joskus kyynärpäät selän taakse sidottuina, aina ei. Jos hidastelen tai vastustelen niin raipalla uskottavuutta komentoihin.
Vaimoni raipan käyttö on valitettavan muodollista. Uskottavuus puuttuu. - WW3
Totta helvetissä. Ei mikään ole niin kiihottavaa, kuin isot miehekkäät jalat. Itselläni on ihan kivan kokoiset. Muutaman kerran olen saanut orjan, jolla tuollaiset pienet neiti-jalat. On siinä saanut nuolla ja ihastella kunnollisia miehen jalkoja ja kuulla nöyryyttäviä kommentteja omista surkeista jaloistaan.
En tiedä jos jalat kiihottaa minua mutta olen aivan hullua olla kiinnostunut sääreet reidet mutta ei kai se on jaloista pitäviä?Kun näen sääreet reidet teeveessä minä saan hengitysvaikeuksia!Ihailen niitä hirveästi!
- PesPes
Mikäslaiset jalat kiihottaa? Isot vai pienet? Lättäjalat vai holvikkaat?
Minä olen aivan hulluna naisen sääreet,reidet ja polvet!Minä saan hengitysvaikeuksia kun näen kapeat hoikat naissääreet,polvet ja reidet!Minun fantasia olis että täällä olisi kuumalla kesällä sellainen nainen joka olis aivan ruskeat sääreet,reidet lyhyissä tiukat sortsissa!
- Jidoa
Kesä taas tulossa ja uroot kuorii jalkansa kengistä. Mahtavaa pongaillla jännittävän näkösiä jalkoja. Uimarannat on saattamattomia paikkoja. Seisoo kun kärrynaisa, paljaita miesten jalkoja kaikkialla.
Juu, olis kiva päästä palvelemaan jonkun suurinpirtein samanikäisen jätkän jalkoja. Miksei vähän vaihdella välillä.
- Anonyymi
Minkäslaiset jalat saa sulle parhaat sätkyt?
Anonyymi kirjoitti:
Minkäslaiset jalat saa sulle parhaat sätkyt?
Perus, sopivan miehekkäät mutta ei taasen mitkään hobittijalat :D
28v ikää itsellä.Brairie kirjoitti:
Perus, sopivan miehekkäät mutta ei taasen mitkään hobittijalat :D
28v ikää itsellä.Täällä ois jalat palvottavaks, käy myös toisinpäinkin :D 26v
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkäslaiset jalat saa sulle parhaat sätkyt?
Puujalat.
Jermu93 kirjoitti:
Täällä ois jalat palvottavaks, käy myös toisinpäinkin :D 26v
Kun ei vaan olis näin ujo oikeasti toteuttamaan tätä 🤔
- Anonyymi
Sellaset pitkät sirot pöydän jalat saa meikän kiihkon valtaan. Toisinaan ruokaillessakin pudotan vaivihkaa leipäsiivun lattialle pöydän alle ja salaa nuoleskelen pitkiä siroja pöydän jalkoja. Joskus vaijeri on niin herkällä päällä että pikatumpulla päästelen mällit sitten leipäpalan päälle. Ei kehtaa lattiallekaan roiskia.
Leipäpalan sitten vaan muina miehinä vien roskiin. - Anonyymi
Hoikat miehen jalkaterät verhottuna mustilla sukilla...
- Anonyymi
Isot ja leveät lättäjalat. Mutta ohkaiset silkkisukat. Onko pervon näköistä?
Vielä löytyy itseltä kiinnostusta.
- Anonyymi
Kiihottaako kunnon kynsisieni? Haluutko imee varpaitani....
- Anonyymi
Kyllä kiinnostaa. Kesä kun tulee, niin saa ainkain katsoa, jos ei sattua. Itellä on nolon pienet lättäjalat. Ehkä juuri siksi sykkii ennen muuta isoille ja korkeaholvisille jaloille.
Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522993Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981