kierukka ja fistaus/isot lelut

Hei nyt kun mulle tarjoutui mahdollisuus saada kierukka ilmaseksi, niin tälläistä olen pohtinut? Miten kierukka pysyy/tuntuuko se siellä esim fistatessa tai voiko mennä paikaltaa isojen/pitkien lelujen käytön yhteydessä. Kun muuten olis niin hyvä vaihtoehto, kun myös ilmaset pillerit voin saada mut vaan puoleks vuodeks.

6

1721

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ookko-vajakki

      Kun on pienet aivot, ei kannata pohdiskella. Jos vaaraa olisi, ei koko juttua olisi. Ei sinne kohtuun naija.

      • Noh kyllähän mä sen tiedän, mutta joskus lukenut et joku mies olis muka ne kierukan nauhat tuntenut naidessa. En oo mitenkään vajakki, mutta kierukka on vaan ihan vieras ehkäsy mulle kun tähän asti aina vaan pillereitä syönyt.


      • vippe_vipeltäjä
        nainen-1984 kirjoitti:

        Noh kyllähän mä sen tiedän, mutta joskus lukenut et joku mies olis muka ne kierukan nauhat tuntenut naidessa. En oo mitenkään vajakki, mutta kierukka on vaan ihan vieras ehkäsy mulle kun tähän asti aina vaan pillereitä syönyt.

        Joo minäkin tunsin kierukan nauhat kun vaimo oli ottanut kierukan. Taisi käydä sitten laitattamassa erilailla niin nyt ei ole enää tuntunut.


    • fistattu

      kierukka saattaa lipsahtaa kohdunkauan sisään, isojen lelujen ja fistauksen vuoksi. Meillä kävi niin....

    • Solisaliratti

      Voi ku saiski tuollasen naisen joka fistauksesta pitää. (ja persepanosta)
      Kateeksi käy.

    • jallunpillu

      Kiehrukka voi tosiaan irrota nyrkkipanon aikana ja se kannattaakin otta pois touhuilun ajaksi. Itse olen aina pyytänyt kynegologilla käydessä mukaan sen asettimen joka tulee kiehrukka pakkauksen mukana ja olemme laittaneet sen aina touhuilun jälkeen itse takaisin paikalleen.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      319
      1761
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1274
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1267
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1147
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      78
      899
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      851
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      823
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      117
      777
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      770
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      716
    Aihe