Hei nyt kun mulle tarjoutui mahdollisuus saada kierukka ilmaseksi, niin tälläistä olen pohtinut? Miten kierukka pysyy/tuntuuko se siellä esim fistatessa tai voiko mennä paikaltaa isojen/pitkien lelujen käytön yhteydessä. Kun muuten olis niin hyvä vaihtoehto, kun myös ilmaset pillerit voin saada mut vaan puoleks vuodeks.
kierukka ja fistaus/isot lelut
6
1556
Vastaukset
- Ookko-vajakki
Kun on pienet aivot, ei kannata pohdiskella. Jos vaaraa olisi, ei koko juttua olisi. Ei sinne kohtuun naija.
Noh kyllähän mä sen tiedän, mutta joskus lukenut et joku mies olis muka ne kierukan nauhat tuntenut naidessa. En oo mitenkään vajakki, mutta kierukka on vaan ihan vieras ehkäsy mulle kun tähän asti aina vaan pillereitä syönyt.
- vippe_vipeltäjä
nainen-1984 kirjoitti:
Noh kyllähän mä sen tiedän, mutta joskus lukenut et joku mies olis muka ne kierukan nauhat tuntenut naidessa. En oo mitenkään vajakki, mutta kierukka on vaan ihan vieras ehkäsy mulle kun tähän asti aina vaan pillereitä syönyt.
Joo minäkin tunsin kierukan nauhat kun vaimo oli ottanut kierukan. Taisi käydä sitten laitattamassa erilailla niin nyt ei ole enää tuntunut.
- fistattu
kierukka saattaa lipsahtaa kohdunkauan sisään, isojen lelujen ja fistauksen vuoksi. Meillä kävi niin....
- Solisaliratti
Voi ku saiski tuollasen naisen joka fistauksesta pitää. (ja persepanosta)
Kateeksi käy. - jallunpillu
Kiehrukka voi tosiaan irrota nyrkkipanon aikana ja se kannattaakin otta pois touhuilun ajaksi. Itse olen aina pyytänyt kynegologilla käydessä mukaan sen asettimen joka tulee kiehrukka pakkauksen mukana ja olemme laittaneet sen aina touhuilun jälkeen itse takaisin paikalleen.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532375Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖271592Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt651271Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2021186Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut871136- 1051053
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13970vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23928- 68923
Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11913