Femdom ajatuksia

Huugojuho

Tällänen 20v jäbä kuka on pienestä asti ollut kotrolloiva ja johtavainen. Olen siis aina lapsesta asti ollut eri kaveriporukoiden ns johtaja se kuuluu varmaan kait mun persoonaan oon aina halua hallita ja kontrolloida. Nyt mulla on tälläinen fetissi että kiihotun siitä kun nainen ottaa seksissä vallan ja kontrollin. Olen hakenut netistä tietoa ja törmänny tälläisiin bdsm sessioihin missä naiset sitoo ja piiskaa. Olen ollut aikeissa muutaman kerran varata ajan mutta en uskalla alan täristä aivan helvetisti. Noin muutaman kerran kuukaudessa tulee kauhee himo olla alistettuna enkä pysty keskittymään mihenkään lisäksi olen opiskelia ja nämä sessiot maksavat aivan helvetisti 130€/30min. Pitäiskiö uskaltaa käydä kokeilemassa? Entä jos tykästyn ja rahaa alakaa palaaman saatanasti. Haluan vain kitkeä nämä ajatukset pois päästäni. Onko niksejä?

8

2312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kulliaperseeseen

      voin piiskata ja alistaa ihan ilman, olen kylläkin mies

    • Cec00

      Mmm... ite sanosin samaa ku edellinen, kyllä niitä dominoivia, myös naisia löytyy ihan ulkoakin, jollon se tykästyminen ei välttis ois yhtä iso haitta :D

      Ite ainaki oon oppinu jo alaikäsenä tähä suuntaan toimimaa, koska silloinen jätkäni oli myös tästä kiinnostunut eikä se ollut ongelma tai mikään minulle.

    • Kun sinä olet näin nuori kyllä sinä löydät naista joka tekee se ilmaiseksi vaikka joka päivä koko elämäsi!Minä en löytä ketään mutta minä olen niin vanha että he uskovat että minulla on elefanti iho että ei se kiihotta piiskata sellainen iho mutta se on väärin,minulla on alavartalo kuin 16 v poika,sileä kärvaton!

    • Tosifendom

      Kun itsellä viisikymppisenä tuli kitkerä avioero, niin teki mieli päästä toteuttamaan niitä nuoruuden haaveita. Eli nyt miehenä alistan tyttöilevää vähän vanhempaa miestä, joka taas oli aloittajan tapaista kohtelua vailla. Joku pitää tätä ihan hulluna, mutta tätä me molemmat teemme ihan omasta halustamme, ja nautimme suunnattomasti, kumpikin saa mitä kaipaa!

      Sen voin sanoa, että maksutonta naista näihin leikkeihin on vaikea löytää, mutta onnistuuhan se miestenkin kesken!

      Jos haluat todellista fendomia nähdä, niin kuuklaa vaikka xnxx.com ja chinese fendom

      • solmunen

        Suunnilleen noilla ikälukemilla vaihdoimme vaimoni kanssa rooleja. Olin siihen saakka ollut masterin osassa mutta loppuvuodet fantasioinut subbarin roolista ja, tiettyjen yhteensattumien kautta päädyimme vaimon dominarooliin.
        Pohja oli hyvä koska hän oli vuosien saatossa ollut alistettuna johon oli kuulunut mm. eri asteiset sidonnat sekä osana esileikkiä, että myös varsinaisen yhdynnän aikana.
        Siis tiesi miltä tuntuu ja mitä tehdä!

        Olemme olleet eläkkeellä kohta 19 vuotta ja minä olen viriilimmässä kunnossa vaimooni verrattuna joten hän määrää sessioiden tiheyden ollen päätynyt kahteen viikkokertaan.
        Ukko liekaan, retuutusta lattialla ja tallomista. Jalkaterien palvontaa edeten ylöspäin.
        Köysiin, tekstiilihihnoihin, pakottaminen "perversioihin", jne.
        Vaimo päättää myös session lopetustavan ja ajankohdan.

        Ei sitä muuten ikäloppu ukko innostuiskaan. Siinä ohessa pysyn raittiina ja kuntoilen koska, häpeä tunnustaa mutta vähäinenkin alkoholimäärä vie 75v ukosta terän.


    • Elämä-on

      Elämä on

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      138
      1309
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      38
      849
    3. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      597
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      29
      597
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      580
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      26
      548
    7. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      536
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      24
      521
    9. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      17
      483
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      16
      482
    Aihe