Rakastan sua S mies

Sä et vaan taida mua.....
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vähän vaikea rakastaa, jos ei tunne kunnolla. Ihastunut vaan olet.

Äänestä
  • No niin olen mutta jos toinen ei päästä lähelle niin mitään syvempää ei voi tapahtua...

    Äänestä

  • Miten S-mies ei päästä lähelle? Onko hänen ympärillään niin vahva lemu, ettei pääse pilven ohitse?

    Äänestä

  • Esteitä.

    Äänestä

  • Piikkilankaa? Auta meita auttamaan sinua. Kerro ny vähän enemmän. Palstan kokeneemmat naiset voivat auttaa, jos uskallat avata mielesi tänne =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M-nainen kirjoitti:

Sä et vaan taida mua.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu