Mulla maksullinen nainen naapurissa

jipiiiiiii

Minä poika se senverran hyvässä asunnossa, että horatsu asuu naapurissa. Ilmottaa ikänsä vaan 52v, vaikka on jo oikeasti 61v. mut ihan pantavan näköinen nainen vielä.
Etsii jopa miesystävää suomi24 sivuilla, mutta aikas luuseri pitäis olla, että tuollaisen naisen kanssa rupeais seukkaamaan, joka ottanu jos jonkinlaista aisaa sisäänsä maksusta.
Mut, kuka ei tunne tapausta tarkemmin, voi mennä ansaankin. Sääli vaan sitä miestä, kun vastaan tulevat miehet vähän virnistelee, että tulihan käytyä tuotakin panemassa ja nyt sillä jopa miesystävä, joka ei tiedä asiasta höykäsen pölähdystä, et rahalla saa... ja kai saa edelleenki, jos olen oikein ymmärtänyt.... Joensuu

18

785

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Semmonennaapuri

      Aika tyhmä ja mauton olet. Ihmisillä on erilaisia elonpolkuja, et tiedä miten naapurisi on tuolle tielle joutunut.
      Sä saat tyydytyksen ressukkanaisen stalkkaamisesta ja haukkumisesta seläntakana, ihan suomi24:n sivulla.
      Kyllä olet sankari mieheksi !

    • jipiiiiii

      Ei oo tapana stalkkailla ketään, mutta kun rappukäytävässä ravaa vastaan tuntematonta miestä yhtenään soittelemassa sen ovikelloa, niin kyllä sinäkin kai osaat laskea 1 1 yhteen.
      Enkä haukkunut, totesin, vaan, että säälin sitä miestä, joka tietämättään lankeaa, koska veikkaanpa, että jos tietäis, pitäis olla aikas suvaitsevainen luonteeltaan, kun tietäis, mistä naisystävä rahansa hankkii.
      Se on vaan sellainen maine, josta et sitten koskaan eroon pääse. Olet sen jälkeen yksinäisen tien kulkija. Tai sitten elät jatkuvassa pelossa, paljastuuko kumppanille menneisyytesi.
      Ikinuori nainenkin vielä. Ilmoitellu jo useamman vuoden ja aina sama ikä, 52v. Löytäny kai ikuisuuden lähteen jostakin....

      • Anonyymi

        Ota iisisti, Sirpa on ihan kiva muija. Hyvä juttelee ja antavainen. Sieltä saa aina. Ei minulla oo valittamista, etenkin kun tykkään kypsemmistä tytöistä.


    • Semmonennaapuri

      Jipiii, turha tästä on enemmälti jauhaa. Enkä syytä sinua mistään. Mitähän sä mahdat itse tehdä elääksesi, kun on aikaa riittää naapurin touhujen tarkkailuun.
      Jos täti on hyvännäköinen ja elättää itsensä, ei dokaa, ei metelöi ja seukkaakin vakituisesti, ei sulla pitäis olla valittamista vai ootko saanut pakit?
      Ja älä kanna huolta sen puolisoehdokkaan puolesta, näilläkin sivuilla yhtenään miehet kehuvat kun vaimo kaveriltakin sai:)
      Ja saattaa vielä olla, että tätä naista kävelyttävä setä saa hänestä rakastavan ja hellän puolison ja heidän seksielämänsä on taivaallista. Ei tartte ainakaan miehen kiiruhtaa pettämään seksinpuutteessa, niinkuin täällä monet " joutuvat" tekemään.

    • jatketaanko

      Pakko vielä kommentoida "semmonennnapuri" kirjoitusta. Olen aloittanut työurani 15 vuotiaana kesätöissä. Päivääkään en ole ole ollut yhteiskunnan elättinä, vaan maksanut nähtävästi verona sinunkin asumistuet ym.
      Arkipäivät kuluu töissä kerätessä sullekin veromarkkoja, että sinäkin saisit jotakin raukka suuhusi.
      Eikä minun aika riitä kenenkään tarkkailuun, kun töissä käytävä.
      Pettää on vaikea, kun olen eronnut pitkästä. yli 20v kestävästä liitosta jo vuosia sitten. Hoidan elatusmaksut ajallaan ja muutenkin hyvät välit exään ja lapsiimme.
      Lue tarkemmin se aloitus, ajatuksen kanssa, jos nyt pystyt sellaiseen, aukeaa asia kai vähän sullekin.!!

      Eikä tää nainen muuten seurustele nykyisin, vaan yrittää löytää siihen jonkun hölmön, kuka ei tiedä taustoja. Tämä tiedoks vaan.

      • Semmonennaapuri

        Tässsä nyt kuulostaa vähän vanhanaikaisesti:...se koira älähtää johon kalikka kalahtaa!!!


    • Niinmakaakuinpetaa

      Mulla on parittajastalkkerin kanssa asuntomurtoavustajan diilin tehnyt noitaämmä naapurissa. Noita oli kääntänyt iltapäivällä asuntonsa ovessa olevan tervetuloa kyltin nurin päin, siellä luki "olen nukkumassa" tjsp. Senkus olet...kiskasin oven kiinni sen verran reippaasti että ämmä sai varmasti käydä tyhjentämässä yövaippansa. Eikä se voi muuta kuin kärsiä, koska stalkkeri kieltää sen ottamasta yhteyttä isännöitsijään.

    • Anonyymi

      Sinä ja sun koiras.... Buhahhhahaah...

    • Anonyymi

      Aloittajan kannattaisi aloittaa joku harrastus jotta naapureitten kyttääminen unohtuisi. Edes hetkeksi.

      Tai voithan huikata ovenraosta miehille että minuakin saa panna.

      Unohtuisi sinulta tuo katkeruus ja paha olo.

      Keksi jotain. Elämä menee nopeasti.

    • Anonyymi

      Jos loppujen lopuksi aletaan laskea jonkun naisen panokertoja monilla ei maksullisillakin naisilla saattaa olla useita satoja irtosuhteita vuosien varrella.
      Joitakin vuosia sitten paneskelin pohjoisesta olevaa nuorta naista, joka todella hyvä ja kiree pimppi sanoi olleensa 200 miehen kanssa. Mistä näistä nyky naisista enää tietää kuinka monelle jakanut.
      Työelämässä tule huomaanaan kuinka parikymppiset jakaa sanunailloissa 50 v miehille itseään.

      • Anonyymi

        Kuinkas se on miehet, jaksatteks te etsiä niitä panokaveteita niin tiheesti kun haluisitte paaneskella vai meneeks tumppu- hommiks useimmiten ja sit ei oikee pimpsa enää seisotakkaan.
        Mä naisena etsin aina mieluummin aidon kalun kuin oman hoidon, kyllähän niitä kaluja kertyy, eikä maksa mittää.
        Niin montakos kumppania panomiehelle kertyy esim vuodessa?


      • Anonyymi

        Olet aivan oikeassa, tahtoo mennä tumppu hommiksi kuin seisoo monta kertaa päivässä. Ei se järvi soutamalla kulu, eikä melatkaan. Olisi se vain siunaus kun olisi naista aina saatavilla. T. Mies 52w joensuu


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olet aivan oikeassa, tahtoo mennä tumppu hommiksi kuin seisoo monta kertaa päivässä. Ei se järvi soutamalla kulu, eikä melatkaan. Olisi se vain siunaus kun olisi naista aina saatavilla. T. Mies 52w joensuu

        Moi. Miten saisin sinuun Sirpa yhteyden. 65 mies Liperistä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Moi. Miten saisin sinuun Sirpa yhteyden. 65 mies Liperistä.

        Voi Liperin 65:n seisooko sulla? En mä muuten ala..
        Terv. Sirpa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voi Liperin 65:n seisooko sulla? En mä muuten ala..
        Terv. Sirpa

        Hei Sirpa. Tietenkin seisoo mutta ollut puutessa jo pitkään. Milloin voin nähdä sinut. Huomenna tulen Joensuuhun ja olis kiva nähdä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinkas se on miehet, jaksatteks te etsiä niitä panokaveteita niin tiheesti kun haluisitte paaneskella vai meneeks tumppu- hommiks useimmiten ja sit ei oikee pimpsa enää seisotakkaan.
        Mä naisena etsin aina mieluummin aidon kalun kuin oman hoidon, kyllähän niitä kaluja kertyy, eikä maksa mittää.
        Niin montakos kumppania panomiehelle kertyy esim vuodessa?

        🥺💔.Miksi,
        Särjit,Mun.
        Sydämen.?


    • Anonyymi

      Holaah Sirpa miullaah kyllääh sesooh

    • Anonyymi

      Tuttu mature. Aikoinaan tuli pantua ihan paljaalla ja ilmaiseksi..
      Suomi24 treffien kautta

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      181
      1248
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      883
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      809
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      47
      664
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      243
      584
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      308
      578
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      569
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      539
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      530
    Aihe