Pahoinpitely

Soini hakkasi äänestäjän ja turvamiehet mukiloivat vielä tunnin sen päälle.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minuakin ihmetytti tieto, että joku YRITTI lyödä Soinia?

Siis ei lyönyt? Nostiko hän käden ilmaan kuin lyödäkseen? Kuinka kauan "lyöjä" piti kättään ilmassa? Tarttuiko joku tuon jähmettyneen lyöjän käteen estääkseen oletetun lyönnin?

Äänestä

Kuvaa kansan vihaa luopioihin..

Äänestä

Vähän epäselvää tapahtumien kulku. Täällä koko ajan oltu siinä käsityksessä että Soini hakkasi satoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KarmeaaVäkivaltaa kirjoitti:

Soini hakkasi äänestäjän ja turvamiehet mukiloivat vielä tunnin sen päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu