Irti SN:stä

Ipu nimisen leikkipuolueen ainoa ja ilmeinen vaaliteesi. Se vaan on kumma, ettei kukaan tiedä mitä tai kuka se SN on... Suomi Neuvostoliitto seuraanhan tuo ei voi tässä ipu:n tapaukseesa mitenkään viitata.

SN:n vastustajien kuppikunta
5228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuhosiko SN ipun?

Äänestä

Ipun tuhoon ei ulkopuolisia tarvita, hiekkalinnat eivät leikkejä kestä.

Tee

ipuexit

Äänestä
  • Petturit ei kiinnosta.Heille on oma paikkansa jonne aurinko ei paista koskaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Petturit ei kiinnosta.Heille on oma paikkansa jonne aurinko ei paista koskaan.

    Ipulaiset ovat maan ja kansan pettureita. Heillehän tuossa toivottelet vai kuinka? Tosin heidän taloudellaan se paikka on vääjäämättä edessä.

    Äänestä

Varokaa kaikki Eevat, ipun liisa on kostoretkellä jonka rinnalla rasistien metsästys oli pientä alkuveryttelyä.

Tekisko Juha Sipilä oikein vai väärin kun ilmoitti eroavansa keskustaluolueen puheenjohtajuudesta ja miksi näin? Voisiko liisa vastata, kun on poliittisen ajan hermolla ja tunnistaa eevoja ja muita sipilän vasempia käsiä tuosta vaan palstan selväjärkisimmistä kommenteista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtakunnanvaikuttatko kirjoitti:

Ipu nimisen leikkipuolueen ainoa ja ilmeinen vaaliteesi. Se vaan on kumma, ettei kukaan tiedä mitä tai kuka se SN on... Suomi Neuvostoliitto seuraanhan tuo ei voi tässä ipu:n tapaukseesa mitenkään viitata.

SN:n vastustajien kuppikunta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu