Ipu nimisen leikkipuolueen ainoa ja ilmeinen vaaliteesi. Se vaan on kumma, ettei kukaan tiedä mitä tai kuka se SN on... Suomi Neuvostoliitto seuraanhan tuo ei voi tässä ipu:n tapaukseesa mitenkään viitata.
SN:n vastustajien kuppikunta
Irti SN:stä
5
115
Vastaukset
- lööppi
Tuhosiko SN ipun?
- hongiston_humina
Ipun tuhoon ei ulkopuolisia tarvita, hiekkalinnat eivät leikkejä kestä.
Tee
ipuexit- Anonyymi
Petturit ei kiinnosta.Heille on oma paikkansa jonne aurinko ei paista koskaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Petturit ei kiinnosta.Heille on oma paikkansa jonne aurinko ei paista koskaan.
Ipulaiset ovat maan ja kansan pettureita. Heillehän tuossa toivottelet vai kuinka? Tosin heidän taloudellaan se paikka on vääjäämättä edessä.
- Anonyymi
Varokaa kaikki Eevat, ipun liisa on kostoretkellä jonka rinnalla rasistien metsästys oli pientä alkuveryttelyä.
Tekisko Juha Sipilä oikein vai väärin kun ilmoitti eroavansa keskustaluolueen puheenjohtajuudesta ja miksi näin? Voisiko liisa vastata, kun on poliittisen ajan hermolla ja tunnistaa eevoja ja muita sipilän vasempia käsiä tuosta vaan palstan selväjärkisimmistä kommenteista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562921
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541739Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461714Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1541521- 751479
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3301346The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201228Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m751149- 1581052
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251005