Semifinaaleissa. Hifk-pelikans vai HPK tai TPS?
Kuka tulee vastaan
5
895
Vastaukset
- Lätkää
Jos Hifk voittaa, niin ne tulee vastaan. Jos Pelicans voittaa, niin sit HPK-TPS voittaja.
- Pohjan_ÄIJÄ
Jos sanoja ei tarvita...Johan mä kerroin runkosarjan jälkeen kun näin pudotuspeliparit että Välierissä pelaavat Kärpät-HIFK ja Tappara-HPK. Siitä ei kahta sanaa!
- Polaristo
No hyvin kyllä veikkasit!
- Väsynyttämeininkiä
Pääasia että Tps lähti kesälomalle. Valmentaja ja suurin osa pelaajista, keskittyivät vastustajan pelaajien ja yleisön mollaamiseen. Kaikki hyvin kun loma kutsui.
- tarkkanäköinen
ylimieliset kärpät ei saa edes pronssia, ei noin vetelä porukka ansaitse mitään. Runkosarjassa oli aikaa lähteä viiveellä ja pelata omaa peliä, nyt on ylimielinen rupusakki jäämässä jalkoihin, tästä nautin, kuten hpk:oon ja hifk:oon yritteliäästä pelistä, taitaa olla paskat housuissa pohjoisen puujaloilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804446
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺844316Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433679Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163323Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle392907En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142612Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102554IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm381822Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571675Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli901193