Oikeastaanhyvä

Olen unohtamassa sinut se on oikeastaan hyvä.
35<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 35

Vanhimmat

Hyvä, olen itse monella tapaa unohtanut sinut jo kauan sitten.

Äänestä
  • Hyvä:)

    Äänestä

  • Näin olen ymmärtänytkin ja siksi en sulle kirjoittelekkaan vaikka aina luulet niin.

    Äänestä

  • En ole luullut että sinä mulle kirjoitat en tiedä kuka olet tuskin hän jota tarkoitin.

    Äänestä

  • Member kirjoitti:

    En ole luullut että sinä mulle kirjoitat en tiedä kuka olet tuskin hän jota tarkoitin.

    " sulle " vastannutkin tolle ekalle vastaajalle eikä sulle member, jos niin luulit.

    Äänestä

  • On aina takajaloillaan jokaisesta viestistä ja on sitä mieltä että juuri häntä on aloituksessa kaltoinkohdeltu? Missä kohtaa viiraa?

    Äänestä

  • Keskellä päätä varmaan:)

    Äänestä

  • En ole kyllä sellainen että kuvittelen olevani aina kaltoin kohdeltu mistä ton repäsit?

    Äänestä

Siis mikä sulla oikeasti on? Joka helkkarin otsikko on kirjoitettu yhteen? Sanojen väliin tulee välilyönti, niitä ei kirjoitetaa yhteen.

Antaa hieman jälkeenjääneen vaikutelman.

Äänestä
  • Joo tiedän mutta kirjoitimpa nyt vaan nuin samahan tuo miten täällä kirjoittaa. Itse olet jälkeenjäänyt. :D

    1Äänestä

  • JA ei ole olemassa sanaa "kirjoitimpa" vaan "kirjoitin".... menisi pilkun haisteluksi jo tuollaiset.

    Itseäni ajatteluttaa että toivottavasti pystyn olemaan tarpeeksi mukava tyttöjä kohtaan jotta en vahingossa voi loukata ketään mitenkään.

    Lentokoneiden juttuja pitää nyt katsoa ja erityisestikin F-15 Strike Eagle -sotakoneesta juttuja, kun tässä eräässä ostamassani levyssäkin on tuollaisia teknisiä tietoja tuollaisesta, ja jossain dokumentissa että viholliset sanovat että tuollainen yliäänellä korkealla menevä kone on, menee niin korkealla, ei näe eikä kuule tuollaista missä edes menee, ilmakehän ylärajoilla happimaskeineen lentävät.

    Ei avaruudessa sentään nuo lennä, mutta lähellä avaruutta :)

    Äänestä

  • Aivan sama onko tuollaisia sanoja mulla on oma kirjoitus tyyli kyllä tiedän että niin pitäisi kirjoittaa mutta nyt kirjoitin näin. :)

    Äänestä

Mikset ota siihen suoraa yhteyttä, kun täällä niin kipuilet?

Äänestä
  • En halua kipuilu ohi onneksi.

    Äänestä

  • No onneksi olkoon. Sitähän se on vähän kaikilla jotka täällä pyörivät.

    Äänestä

Täällä alkaa tunnistaan joidenkin kaipaukset. Jos se "mun" kaipaisi tai jotenkin tietäisin tuolla lailla juoksisin jo vaikka alasti (no ehkä ei aivan) hänen luokse.

Äänestä
  • No mikset hakeudu hänen luokseen minä en voi kun jättäydyin siitä ajatuksesta.

    Äänestä

  • En jaksa uskoa että sinä olisit juuri se minun hän siksi näin.

    Äänestä

  • Joo en ole pe##a. Vastasin muuten vain. Ja mitä tulee tuohon hakeutumiseen niin se saattaa olla ettei ole kuitenkaan tervetullut.

    Äänestä

  • Hmmm.... Pitäisköhän kokeilla, jotta saisi hänet alastomana tuohon oven taakse?

    Äänestä

  • En halua nähdä häntä alasti joten unohda viestisi on typerä kuka oletkin.

    Äänestä

  • Kahvia ja mitä muutakin ihmeellistä aamiaista, hei member, mukava tuttu :)

    En tiedä itse miten nuo avaruusjutut ja lentokoneet ovat nyt tulleet mieleeni, taas tuli amerikkalaisilta uusi jakso eräästä avaruussarjasta katsottaksi.

    Avaruusjutut ovat nyt mielessä, monia muitakin asioita tietysti, avaruusjutut ovat nyt tällä hetkellä tunkeutuneet mieleen, sinänsä mitään haittaa, kun aikansa kutakin aina, mutta nyt avaruusjutut.

    Äänestä

  • Kävin ulkoilemassa hyvä tuulinen ilma oli. :) En malttaisi millään odottaa että shadowhunters tulee myyntiin. Se onkin nyt seurannassa tulee sähköpostiin viesti kun on tullut myyntiin. Ostan kerralla koko boksin koska haluan ne kaikki jaksot.

    Äänestä

  • toimiskohan kirjoitti:

    Hmmm.... Pitäisköhän kokeilla, jotta saisi hänet alastomana tuohon oven taakse?

    Ei sitä tiedä?

    Äänestä

  • Mitä ei tiedä?

    Äänestä

Todellakin hauskoja juttuja voi syntyä sitten höpötellessä: PilleriTietokone eli Tabletti... Saapaspää ja Saapasjalkakissakin :)

Pilleritietokoneen eli tabletin avulla voi kirjoitella juttuja sitten, peiton altakin salaa.

... en viitsisi häiritä niin, mutta tuollaiset avaruuspelit, ei pysty mitenkään pelaamaan jotain avaruuslentopelejä kuten joku freelancer, pilleri-tietokoneella mahdoton pelata avaruustaisteluja..

Äänestä
  • Juu:)

    Äänestä

Tein kanaruokaa olipas hyvää.

Äänestä
  • Töihin siitä. Vai oletko sairaseläkkeellä pään takia.

    Äänestä

  • En ole eläkkeellä tarkoitin että eiköhän täällä itse kukin ota välillä negatiiviset asiat itseensä vaikkei ne itselle olisikaan. :)
    Töitä tulee tehtyä.

    Äänestä

Luulitko muuten että olen nuori nainen? No en ole mutten vanhakaan. :)

Äänestä
  • Itseltäsi ? ))

    Äänestä

  • En vaan tuolta tyypiltä joka nuita avaruus juttuja kirjottelee. :)

    Äänestä

Miten sun ilta sujuskelee Pekka kultani?

Äänestä

Ei taida Pekka olla viini miehiä tai eihän sitä tiedä mutta minä en ainakaan ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Member kirjoitti:

Olen unohtamassa sinut se on oikeastaan hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu