mikä olisi apuna, kun haluja riittää, mutta kun pitäisi tapahtua niin jännityksen takia ei seiso kunnolla? pian 20 vuotta ja edelleen "poika". suihin otto ja käsiotto toimivat mutta itse pääasiaan mentäessä tulee ongelma esiin.
mieli tekee
himo
61550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mä en ole päässyt mihinkään asiaan paitsi käsi painiin.
minä en ole koskaan edes suudellut tyttöä. repikää siitä huumoria!
Mulla oli sama ongelma.. Mut kyl se meni sit ajan kans ohi.. Ku muija oli ymmärtäväinen ym.. Tarpeeks monta kertaa koitat nii kyl se siit viel onnistuu!!! Tsemppiä!!
Turhaa jännitätte..ei me naiset niin kauheita olla. Mitä useammin yritätte sitä useammin mahdollisuus onnistua.. kärsivällisyyttä.. Mun kihlatullani oli aluks sama ongelma, mutta kyllä siitä selvittiin. Nyt ihanaa seksiä!
Minussa on varmaan joku vika koska kiihotun ja kostun kamalasti miehistä jotka eivät ole saanut...siis jos olisin itse antajan osassa...grrrr....haaveilen opettamaan pääsystä, mutta tuntuu kuitenkin siltä että jos oikeasti tällainen tilaisuus tulisi...niin olisin varmaan aika ujona neitinä... :)
Pliis, babe! oon kohta 20 ;)