Persumädättäjät, äärioikeistolaiset, tämänkin palstan vallanneet propagandan ja valheiden syytäjät, tiedoksi teille että TE ETTE TULE VOITTAMAAN VAALEJA. Jussi Halla-aho on pelkkä temppuilija, jolla ei oikeasti ole yhtään mitään sanottavaa. Suomesta ei tule oikeistodiktatuuria.
Trollit ette voita vaaleja
4
142
Vastaukset
- persutrollit
Venäjähän se rahoittaa äärioikeistoa ja sen trolleja!
- kummatapaus
Persut ei ole äärioikeisto muualla kuin teidän someterroristien vääristyneessä ajatusmaailmassa. Säälin teitä reppanoita, joihin uppoaa mikä tahansa antipersuräksytys kuin vanhaan naiseen. Hyhhyh! ><
- kummatapaus
Mielenkiintoista tuo teikäläisten krooninen kognitiivinen vinoutuma. PS ajaa suomalaisten asioita, myös teidän kiukuttelijoiden, mutta koska olette vinoutuneita, näette kaiken, mikä liittyy persuihin, salaliittona, valheina yms. idiotismeina. Asioista voi ja saa olla eri mieltä, mutta se, että teikäläiset sortui radikalismiin ja vihaan sekä valheisiin on täysin perusteetonta. Kun kasvatte aikuisiksi, niin tulette kyllä tajuamaan, missä kohtaa ylititte järjen rajat ja alennuitte luomaan sen todellisen mädätyskulttuurin. Te olette aivopesun uhreja. Sori.
- ei_rasisteja
Perussuomalaiset haluavat järkeistää maahanmuuttoa. Siinä ei ole mitään rasistista. Pakolaisten vastaanoton sijaan pakolaisia tulee auttaa jo kriisialueilla nykyistä enemmän, etteivät heidän tarvitse lähteä. Vain tällainen toiminta ratkaisee pakolaisongelman.
Lisäksi sellainen seikka, että maahanmuutto ei auta köyhyyteen tippaakaan. Tämä video todistaa asian kuudessa minuutissa.
https://www.liveleak.com/view?i=d42_1373758900
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708