Olemme vaimon kanssa olleet usein 1N ja 2M sängyssä.
Melkein yhtä kiihoittavaa on kertoa siitä ulkopuoliselle. Olen luvannut vaimolle että hän voi kertoa ystävälle panevansa kahden miehen kanssa. Itse olen jutellut kaverin kanssa vaimoni kimppapanosta.
Vaimoni ystävätär on kysynyt minulta monta kertaa kimppa panosta ja mitä mieltä olisin jos hän tulisi mukaan.
Vastasin että se päätös on vaimoni asia.
Omat kaverit olisi mielellään vaimoni kansa mutta tämäkin on vaimoni päätös.
Oltiin meillä kerran vaimon kaverini vaimon ystävätteren sekä yhden ystävän kanssa oli 2N ja 3M. Alussa oltiin kaikki vaimoni kanssa kunnes hänen ystävätär liittyi mukaan ja vaimoni oli kahden miehen kanssa ja minä yhden naisen kanssa.
Kertooko parìt yleensä muille kimppa kokemuksia?
Kaverille kertominen!
3
51
Vastaukset
- StagHotwife
On kiihoittavaa todellakin kertoa esim sisaruksille tai tutuille, että olen aisuri ja vaimoni Hotwife
Olemme melko avoimia omasta seksi asiastamme.
Ystävät ja kaverit tietää meidän menevän kolmistaan sänkyyn ja joskus useammankin kanssa.
Keskustellaan useìn ystävien kanssa tuntemuksista kun toinen panee vaimoa.
Jotkut ovat pyytäneet päästä mukaan.
Myös yksi aviossa oleva nainen jonka mies on kanssa ilmaissut kiinnostuksensa panna vaimoani. En tiedä onko he yhdessä kiinnostuneita vai salaa toisiltaan.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2043025Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391580Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus921432- 881332
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e411260Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1481186Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121148Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze119979Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89902Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44783