Tänään kun kävelit ohitseni en meinannut edes huomata vaikka sinua siinä ajattelin.
Nainen näin sinut
miesseisoskeli
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Liittyykö jokin vesistö paikkaan jotenkin?
Joskus tulee mieleen, että mitenkähän monta kertaa olen ollut minun hänen kanssa samoissa tiloissa huomaamattani?
Minua ärsyttää kaupoissakin SUUNNATTOMASTI, kun suunnatomasti jotkut yliopiston "muka tohtoritkin" jättävät niitä ostoskärrykäänkin lojumaan käytäville jotta niitä pitää sitten omalla kärryllä työnnellä toiseen paikkaan ennen kuin isäntä huomaa siirtää itse.
Lapsetkaupassa pitäisi kantaa selkärepussa, jos kerran älykkyys ei riitä edes hallinnoimaan ostoskärryäkään, älykkyys on huono sitten.
Pitäisi kantaa koko lapsikatrasta selässä repussa, kuten hämähäkin poikasia ennen syntymistään.
- Tai jättää ne lapset kokonaan kaupan ulkopuolelle sitten..
Oletko tullut järkiisi? Tämä viimeinen sepustuksesi ”tai jättää ne lapset kokonaan kaupan ulkouolelle” on järkevintä mitä mustekynästäsi on tullut ulos. Ehkä tajuat myös tämän itsekin joskus kun olet kasvanut aikuiseksi.
Minkälaiset vaatteet oli päällä?
Pinkkitakki ja varkut ja kuinka voit olla ajatukssisani just niin suunnattomasti ja sitten samassa kävelit ohitseni.
Tämä ketju on pelkkä kalastus yritys.
Missä seisoskelit..
Olit päiväni pelastus tahtoisin tava joskus sinua oikein kunnolla.
Huomenta sinä mielessä nyt jo ikävä sinua kaunotar.
Hyvää yötä kulta.
Näin myös sut huono gameleontti
Onko teillä pyryttänyt.