Luuseri-Andersson vaihtoon!!

Ei ollut pikku-tytöstä ketään hastamaan.

Tappio tulee näissäkin vaaleissa.

Heittäkää se pellolle!!!!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi vasemmistoliitto valitsi keppihevosen johtajakseen???

Nyt laukataan suoraan karmaisevaan vaalitappioon !!

1Äänestä

Perrrkele!! en minä mitään keppihevosnaamaa halua äänestä !!

1Äänestä
  • Reisille kusi vaalit vasemmistossa. Ei kansa halunnut moisia puupäitä äänestää.

    1Äänestä

Luulivat+vasukomut+että+saavat+15%+ja+sdp+25%+ja+viheriät+18%+,,,mutta+suahan+sitä+haaveilla,,,,,perussuomalaiset+suurin+voittaja.

Äänestä

Hienon huntutanssin Lilli piti voiton saatuaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vaivais.hiiruLi kirjoitti:

Ei ollut pikku-tytöstä ketään hastamaan.

Tappio tulee näissäkin vaaleissa.

Heittäkää se pellolle!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu