Miten? Näin naisena kysyn ja kiinnostaa :)
Vastaukset 13
- Anonyymi
Tuntuu päästä varpaisiin.
- Anonyymi
Silloin kun kunnolla kassit tyhjenee niin tuntuu siltä että pallit kuristuu ja persereikä vetäytyy sisään! Kyllä tulee pilluun tai perseeseen lälliä ja paljon!! BF
- Anonyymi
Siis tuntuuko orkun mielihyvä enemmän palleissa vai peniksestä vai yhtä paljon?...
- Anonyymi
Kyllä se tuntuu kalussa, palleissa, siemenjohtimessa, virtsaputkessa, joskus koko lantiossa. Tekee myös terää työntää pallien välistä virtsaputkea pitkin spermaa kohti kalua, jolloin spermaa purkautuu lisää kalun päästä. Orkku on välillä todella kokonaisvaltainen niin, että kouristukset tuntuu ihan varpaissa saakka ja on pakko hiukan murahdella.
- Anonyymi
Ok. Usein kai mies ei vaan halua niinkään keskittymistä kiveksiin vaan juuri penikseen, että sitä pitää imeä, hinkata jne. Että sikäli kiinnostavaa että mikä tuntuu missäkin ja mitenkin. :)
- Anonyymi
Juu ja eniten huomiota terskalle, erityisesti suihinotossa, siellä ne hermopäätteet löytyy. Käsillä jos hivelee samalla hellästi kivesten ja välilihan seutua, laukeaminen helpottuu kyllä. Jotkut saa lisäkiksejä (eli orkku voimistuu/laukeaa helpommin) nimenomaan imuttelujen yhteydessä, naisen koskettaessa anusta tai jopa naisen työntäessä sormeaan peppureikään. Toki jotkut miehet ei siedä pepun puolelle lainkaan kosketusta.
Miehelläkin orgasmien rajuus ja kokonaisvaltaisuus vaihtelee.
Kun sua noin kiinnostaa aihe, kuvailepa samat asiat naisen näkökulmasta. - Anonyymi
Niin ja myös yhdynnässä, erityisesti jos alkaa mennä jyystämiseksi, eli mies ei meinaa laueta, nainen voi vaikuttaa asiaan suuresti näillä konsteilla:
Kädellä kivesten seudun sively/roplaus, onnistuu monessa asennossa.
Liikehtiminen, vastaanpano miehen työntöjen tahtiin, eli työnnöissä kohti miestä, ulosvedoissa poispäin. Liikkyua voi myös sivu tai pystysuunnassa.
Pillun puristus lihaksilla tiukaksi paketiksi, rentoutukset ja puristukset.
Käsillä voit myös lantiolta auttaa liikkeitä rajummaksi.
Naisen ääntely, huohotus, sopiva voihke saa tuntemaan, että hän on kohta saamassa ja se saa miehen laukeamaan, jos toteat, jatka juuri noin, oon just saamassa, pane mua rakas, on miehen kohta vaikea pidätellä..
- Anonyymi
Paikka joka unohtuu on kullin tyvi. Napakka kynäote niin alhaalta kuin saa, sopivaa hieromista ja liikettä siihen myös panon aikana.
Myös kunnon ote, jossa peukalo kullin päällä ja lopuilla sormilla kerätään palleja niin alhaalta kuin ylettyy, nivusia samalla hieroen. Eturauhasen painuu päältä aivan peppureiän etupuolelta, niin että sormi MELKEIN käy pepussa on huikea. Siis selvä ero sisäkautta hieromiseen.
Yllättäkää miehenne jos nämä eivät vielä kuulu konsteihin. - Anonyymi
Muutamina kertoina, kun oikein kiimanen pano ollut ja kaikki tähdet ja kuu on oikeassa asennossa, on saattanu jopa hieman vihlasta kasseista kun niin voimalla irronnut.
Taasen megaorkku on siitä erilainen, että orkku on lähes tajunnan poistava, ei tiedä millä planeetalla enää on. Tällöin tuntee mällin liikkumisen putkistossa, mutta se kestää yllättävän kauan. Yleensä suurin orkun vaihe on jo ohi kun tuntee kyrvän reijästä sen mällin lentävän ulos.
Vaikka lastin suuruutta ei tietysti näe naisen sisällä ollessa, pystyy kuitenkin päässä päättelemään jonkin verran irtosiko paljon sekä varsinkin voimakkuuden.
Eli jos irtoaa kunnon paineella iso läjä, se kyllä tuntuu. Riippuu. Olen ollut aika pitkään sellainen ettei tuntunut oikein missään vaikka mällit roisku. Sit aloin harjoitteleen orgasmia ilman siemensyöksyä, tosi epäsäännöllisesti ja ilman kunnon opiskelua. Nyt kun aloin vähän tarkemmin opiskeleen niin harjottelusta tuli paljon tehokkaampaa ja orgasmi tuntuu ihan helvetisti koko kropassa, mutta mällit ei lennä, ellen sitten tarkotuksella vedä ihan loppuun asti. Mieskin voi voihkia ihan esittämättä, ihan pelkästä orgasmin tunteesta, ja sitä voi kestää jopa minuutteja putkeen. Paljon parempaa kun joku mällien roiskaus joka ei tunnu missään.
- Anonyymi
Jos ei tunnu palleissa asti niin ei se ole mikään orkku. Kunnon orkku jysähtää kovaa.
Ei tunnu. Siemensyöksy ja orgasmi tapahtuvat lähes yhtäaikaa, mutta eivät ole sama asia. Siemensyöksykään ei mulla ole juuri koskaan tuntunut palleissa asti, ehkä ekan kerran kun tulin muttei kai sen jälkeen. Ja siemensyöksyn fiilis on aika antiklimaattinen siihen verrattuna että menee siihen tarpeeksi lähelle siemensyöksyn rajaa ja pysyy siellä niin kauan kuin pystyy mukavasti. Ja se kestää myös helvetin paljon pidempään eikä väsytä eikä himot lähe.
Siemensyöksy on vain lapsen tekoa, fetissejä ja pornoteollisuutta varten.- Anonyymi
Miehen orkku tuntuu voimakkaimmin aivoissa.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421630- 1481091
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70970Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi327922- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56733- 69671
- 37639
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7601Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33581