vahvelainen

eläintenkiduttaja koittaa päästä eurovaaleissa läpi.mitäköhän käy, pääseekö rikollisjengiläinen haluamaansa paikkaan??huh ja huh
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kun vähän ottaa asioista selvää niin huomaa hänen veljeilleen natsimielisten ihmisten parissa hyvinkin laajasti ....

Äänestä

Vahvelainen vaalikampanjassaan rikkoi salassapitovelvollisuutta mikä hänellä hoitajan töissään oli. Paljasti potilaansa nimen.

Äänestä

Ei jatkoon!!!!

Äänestä

senkö takia sai töistään potkut, Esperistä?

Äänestä

Onko saanut vai?

Äänestä

Ainakaan ei huolehdi koiristaan..... T. Kyrpiintynyt naapuri

Äänestä
  • On ottanut t taas uuden pikkupiskin kun vanha kuali. Nyt 13 koiraa. Mitä tekee Elsu? Joko rupee kulissit katumaan???

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eläintenkiduttaja koittaa päästä eurovaaleissa läpi.mitäköhän käy, pääseekö rikollisjengiläinen haluamaansa paikkaan??huh ja huh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu