Saa kaikki rauhassa kirjoitella anonyyminä anonyymillä keskustelupalstalla niin kuin sen pitää ollakki. Tunnistelijoilla hankalampi tunnistella.
Tämä anonyymi juttu on vain hyvä
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niin ja jos joku haluaa tulla tunnistetuksi niin voi laittaa "allekirjoituksen" kommenttiinsa.
Terveisin Minä
Näin on ja sitten aivan yhtä anonyymejä ovat kaikki rekisteröityneetkin, koska eihän heistäkään mitenkään tiedä keitä ovat.
Vanha mersu -iso maha -kalju kupoli-homeasuntovaunu.
Pidin siitä, kun noin viisi vuotta sitten näkyi heti paitsi otsikko, myös nimimerkki. Nimimerkkiin pystyi kirjoittamaan sanat erikseen ja viestiä pystyivät kaikki peukuttamaan ja peukut näkyivät heti otsikon yhteydessä. Persoonallisista nimimerkeistä ja peukutuksista pystyi päättelemään paremmin, kiinnostaako klikata otsikkoa pidemmälle. On vaikea kuvitella, että tälläisille palstoille rekisteröityisi suurta joukkoa vakituisia kirjoittajia. Nimimerkillä satunnainen kävijä.
Ymmärrän kyllä M-eukko että sinua se harmittaa. Nimmerkillä tunnistin ja tiedän että sinulla on useita eri nimimerkkejä rekisteröitynä
Sinua voi harmittaa, että pieleen meni! :D
Tämä on kommunismia parhaimmillaan. Nautitaan, toverit!
Kokomoomusta sekoomuksillaan, tyypillistä heille.
Sä et edes tunnista pottuvarvasta pikkuvarpaasta, tyypillinen suomi24-käyttäjä.
Tussilla voisit ehkä tunnistaa onko pikkuvarvasta ollenkaan olemassa, noniin, laitapa jalka paperilel jos on A4, jalka siihen ja jos on kynä, niin piirrä varpaiden muodot.