hyvää pääsiäisen aikaa. Olet sinä kyllä jotenkin niin miellyttävän näköinen. :) Ja tämän toivotuksen järjellisyyttä tämän kautta voi kyllä kyseenalaistaa... No omikoon jokainen joka haluaa. Naisenpuolelle kuitenkin. :)
Tulin toivottamaan sullekin
23
<50
Vastaukset
- Anonyymi
en suostu toivottaa takasin mitään. :-((
- Anonyymi
No ei ole pakko jos ei halua. :)
- Anonyymi
Mä omin ekana, ihania vapaapäiviä,rentoudu:)
- Anonyymi
No samoin. :)
Söpöä, hyvää pääsiäisen aikaan sinulle.
- Anonyymi
Naamasi näyttää söpölle ja poskesi näyttää pullealle. Kuvassa.
Anonyymi kirjoitti:
Naamasi näyttää söpölle ja poskesi näyttää pullealle. Kuvassa.
Pitäiskö kiittää vai miettiä posken rasvaprosenttia?
- Anonyymi
Kiitos samoin. :)
Anonyymi kirjoitti:
Naamasi näyttää söpölle ja poskesi näyttää pullealle. Kuvassa.
Noh noh. Söpö tiedän aina olevan vaikka tuo raskaus mahakin niin jouduin melkein ajelulle kun hississä jonkun tuntemattoman miehen kanssa.
Luulin että puhui lapsesta kun juoksenteli edessä
ja sanoin joop vaistomaisesti.
Sekin teki ensin täyskäännöksen hissillä toiselle hissille ja höpöttelikin ”ajelusta ja tutustumisesta”
Sellainen säikyttää mulla on laskettu aika tässä ihan viikon sisään ja mies jo yli 16vuotta minussa kiinni.
Ei ne posket minua haittaa mutta näyttävästi nyt sinua haittaa.
Ikävöin ystäviä mutta minkä mahdan.🥺
Saa riittää söpöilijät täällä.Anonyymi kirjoitti:
Naamasi näyttää söpölle ja poskesi näyttää pullealle. Kuvassa.
Nyt ei ole hymyäkään. Joten pulleus nyt sit hävisi.
- Anonyymi
Niin ja vaihtui kuva, nyt monista eri kuvista voi muodostaa kokonaisen naamasi :)
Ei liity nyt söpöysasioihin, mutta huomasin netistä mielenkiintoisen:
Toiseen asiasta, aika progressiivisen aggressivinen on minun liittymä, antaa kaistaa heti toisille jos olen käyttämättä, tietysti itselle tulee täydet kaistaleveydet nettiin jos tarvitsen, operaattorin järjestelmä jakelee IP-osoitteita kaistanleveyksiä mitä kukakin milloin tarvitsee sen mukaan aktiivisesti :) - Anonyymi
Tuollainen, kokeilepa itse koosta noista pikkukuvista itsellesi kokonainen naama kuin palapelistä minkälainen tulisi, minä en viitsi, mutta itse voit kokeilla minkälainen tulisi.
Pitäisiköhän joku pikkukuva laittaa itsestänikin, olen niin tunnistettava, jos löydän jostain jonkun pikkukuvan niin voin harkita. - Anonyymi
kokeilin joo laittaa jonkun kuvan tinypic-ilmaiseen kuvapalveluun mutta ei onnistunut, no yritän toinen kerta uudestaan sitä, lupaan laittaa ja linkin kuvaan tai sitten rekisteröidyn ja laitan kuvan en tiedä vielä mitä, jossain vaiheessa laitan.
Ajattelin että tinypic olisi pikkukuville sopiva palvelu mutta taisi olla liian pieni kuva pikkukuva-tinypic-palvelullekin. Anonyymi kirjoitti:
Niin ja vaihtui kuva, nyt monista eri kuvista voi muodostaa kokonaisen naamasi :)
Ei liity nyt söpöysasioihin, mutta huomasin netistä mielenkiintoisen:
Toiseen asiasta, aika progressiivisen aggressivinen on minun liittymä, antaa kaistaa heti toisille jos olen käyttämättä, tietysti itselle tulee täydet kaistaleveydet nettiin jos tarvitsen, operaattorin järjestelmä jakelee IP-osoitteita kaistanleveyksiä mitä kukakin milloin tarvitsee sen mukaan aktiivisesti :)Kuka herranne aika kerää kuva kollaasia minusta?
- Anonyymi
EN yritä vaan että yritä ITSE ITSESTÄSI!
Osaatkohan lukea, aiheuttaa kysymyksen nyt? ONKO NYT AIVOISSASI VIKA LUKIHÄIRIÖ VAI MIKÄ NYT ON?
Sanoin: että laitan itsestäni kuvan jonnekin kuvapalveluun..
Alkoi ärsyttämään tuo kuvapalvelun huono toiminta, älä ota henkilökohtaisesti. - Anonyymi
Toivottavasti valtakunnan aivovaurio ja älykkyystaso ei ole periytyvää...
Anonyymi kirjoitti:
Toivottavasti valtakunnan aivovaurio ja älykkyystaso ei ole periytyvää...
Todella kapeakatseista ajattelua
Ymmärrätkö syylistyväsi kunnianloukkaukseen? Varsinkin kun mut on tunnistaessa kuvasta.
https://www.minilex.fi/a/rikoslaki-ja-kunnianloukkaus
- Anonyymi
Aplle- mitkä piirteet/ asiat hänessä erityisesti miellyttävät?
Hyvää pääsiäistä aloittajalle myös en ole vielä kellekään toivottanutkaan täällä enkä irl.
- Anonyymi
Hyvää Pääsiäistä sinullekin. Toivottavasti olet hän. Uskallan ottaa tämän itselleni, sillä luulen, että pidät minua miellyttävän näköisenä. Pääsiäisellä on merkitystä meille, kuten tiedät, nimittäin sillä yhdellä erityisesti.
<3<3<3
Nimim. rakkaudella - Anonyymi
Laita kuva vaan, odotan😎
- Anonyymi
joo laitan jonkin kuvan, sellaisen missä on kaljatuoppi toisessa kädessä ja tupakki toisessa ja baarin nurkassa mustat lasit, kauluspaita ja golf-lippis, kaverin ottama kuva... on monia, sitten pitää pienennellä ja laittaa, en jaksa tänään monia kuvia... laitan jonkun kun viitsin tyttöjen huviksi joskus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.833928Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973297Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1232597Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2071898Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201764Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä951628Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m771610- 1101509
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11281- 571172