Haluan antaa naiselleni lahjan eli toisen miehen leikkeihin tiedän että häntä kiihottaa ajatus siitä ja olemmekin jo alustavasti keskustelleet siitä, joten löytyykö vapaaehtoista miestä kolmanneksi. kerro itsestäsi hieman enemmän kuin että kyllä mulle sopii.Olemme Turun seudulta ennemmin hyvännäköisiä kuin rumia oikeastaan ihan taviksia kokeilumielellä. HUOM. ulkonäkö ratkaisee naiselleni aika paljon ja olemme täysiä heteroita siis ei mitään miesten keskistä, joten voit vaikka laittaa kuvasi sähköpostiin jos rohkenet.
Palvelus naiselleni
m 32 n 28
73362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
[email protected]
Moi!
Vierailen Turun suunnalla muutaman kerran kuukaudessa ja jos aihe vielä kiinnostaa, lähetäppä sähköpostiosoitteesi ja vaikka kerot vielä tarkemmin mitä tehtäisiin, että varmasti on tyytyväinen.
Vastaan kuvalla.
[email protected] pistäppä viestiä
Olen nuori ja ainakin ikäisteni tyttöjen keskuudessa on riittänyt vientiä.. En ole turusta mutta matka ei mikään este. Olen varattu, joten en terveyskin on kohdallaan, ja asia pysyy vain meidän tiedossa. pistäkäähän sähköpostia niin kerron enemmän..m22
Moi, olen 33v 180/82 sporttinen uros Turusta. Haen parin seuraa salaisesti ja luottamuksella sellaista hyvää ystävä/seksi seuraa. Olen avoin, sosiaalinen ja huumorintajuinen mies. Harrastan kaikenlaista urheilua eli kelpaa katsoa itseään pailiin. Seksin suhteen olen hetero mutta naisen kanssa valmis kokeilemaan kaikkea. Suuseksi on asia mistä pidän erityisesti niin antaa kuin ottaa... kirjoitelkaa t: M
olen fiksu
Täällä kolmekymppinen,178/88,täysin terve ja mukava hetero mies Turusta.
Olen ensikertalainen,mutta halukas kokemaan uusia asioita.Ulkomuodostani sen verran että monet ovat verrannet minua Dingon laulajaan Neumanniin.En sitten tiedä onko se hyvä vai huono asia.
Olen normaalivartaloinen,mitä nyt vatsaa on hieman iän myötä tullut,mutta salilla käyn säännöllisesti.Olen posliini.
Kalulla on juhlakunnossa mittaa sellaset 18 senttiä ja paksuus on sama kun HK:n sinisessä lenkissä :)
Itse olen varattu,joten luottamus ja terveys ovat mulle tärkeitä asioita.
Jos siis kiinostuitte niin kirjoitelkaa rohkeasti.
email:[email protected]