Kun on tehnyt viisi pitkää työpäivää on ansainnut huilipäivän. Jasmin viettää sen miehensä kanssa ulkoillen, iltaa kohden tunnelma muuttuu romanttiseksi.
Jasminilla tänään vapaapäivä
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Tuskin kuitenkaan on ollut Maanantaina pyhäpäivänä töissä. Mitä tekisi, koska laki ei salli puhelinmyyntiä pyhisin ja Sunnuntaisin?
Pyhäpäivinä Jasmin päivittää firman kotisivuja ja tekee paperihommia.
Aloittaja on niitä ns. syrjäytyneitä, joilla ei ole mitään tajua arkipyhistä!
Kyllä vapaapäivä taitaa mennä omaa naamaa ihastellessa. Joku leukakompleksi tuntuu nyt olevan. Leuka pienenee kuva kuvalta ja sitten Myhyn kuvauksissa totuus taas palautuu.
Jasminin on kiva katsoa kauniita kasvojaan. Sinulla tilanne on vähän toisenlainen.
Jasmin EI katsele kauniita kasvojaan. Hän muokkaa kuviaan niin, että kestää katsella kasvojaan.
Mitä ihmettä, jos ihmisellä on vapaapäivä niin siitäkin pitää jotain ilkeetä vääntää. Relaa se kenellä on herneet nenässä ja vietä sinäkin vapaapäivää kauniissa ilmassa.
Jassulla ei ole muuta tekemistä kuin toljottaa omaa naamaansa.
Totta. Jassun leuka pienenee pienenemistään mutta nokka vaan kasvaa. Omituiset mittasuhteet taas sen naamassa viimeisimmässä kuvassa. Wishin rytkyä ei oo pystytty kuvaan kuin kaula-aukon kohdalta, ilmeisesti ei sekään rätti istu mitenkään.
No voi, on sullakin huolet, ja maailman tilanne vakaa.. kotimaisetjulkkisjuorut tuota tasoa...leukaanokkaa...kaula-aukkoa? Ilmeisesti rättisi kiristää. Kaunis keski-ikäinen nainen saa aikaan sinussa ketjusta ketjuun moisen kateudenryöpsähdyksen. Miksi ihmeessä, olethan toki paljon kauniinpi: (meriitejäkin varmaan löytyy? )vaaleasirokouluttautunutraitisetc...
Mistä ihmeestä päättelet että olisin kateellinen? Tai huolissani? Palstalla, jolla kehoitetaan kommentoimaam viihdetähtien ELÄMÄNMENOA, ei ole tarkoitus potea maailmantuskaa, joten maailmantilanne saa olla ihan se mikä on, tällä palstalla se sivuutetaan. Mutta mikä ihme saa sinut roikkumaan täällä aamusta iltaan? Mene toki fiksummille palstoille turhanpäiväisten ja katkerien kirjoitustesi kanssa.
Niitä MERIITEJÄ löytyy mulla kyllä enemmän kuin Jassulla ja ne ovat todellisia, eivät itse keksittyjä kuten viihdetähti ja seiskasisällöntuottaja Jassulla.
Toisen ulkonäön kritisoiminen ei ole elämänmenosta kommentoimista.
Kyllä minä taas niin mieleni pahoitin. Palstalta voi toki poistuakin jos ottaa noin koville.
Palstalta voi myös poistua jollei ymmärrä mitä juorut ja elämänmenon kommentoiminen tarkoittaa.
Jasmin kuvaa jatkuvasti pärstäänsä.Sehän on hänen elämänsä sisältö nykyään. On luonnollista, että sitä kommentoidaan.
Eihän täällä ole mitään rumaa sanottu. Jassuhassu itse näitä on kertonut ja ihan julkisesti.