Voiko sugardaddyn löytää vaikkei ole mallin mitoissa?

Anonyymi

Olen 25v hiukan painavampi nainen. Oikeasti tarkoitan hiukan enkä ole satakiloinen tms vaan semmoset 5kg ylipainon puolella jos bmitä katsotaan. Kroppa on kuitenkin suht tiimalasimallinen (98-81-104).

Vai haluaako kaikki sokerideittaajat niitä oikeasti laihoja?

19

187

    Vastaukset 19

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi!

      No ei kaikki todellakaan hae mitään mallin mitoissa olevia "anorektikoita"


      Yksi heistä

    • Anonyymi

      En halua maksaa kiloista. Hoikka ja nätti maistuu paremmin. Läskejä löytyy riittämiin.

    • Anonyymi

      Tohon vastattiinki jo osittain. Eli ei kaikki suolatikun kokoisista naisista pidä!!
      5 kg ylipainoa... Höpsistä.
      Tuo kuulostaa naiselliselta! Mutta tuskin nainen on nimimerkin takana..
      Vähän "chubby" nainen (ei löllykkä) on naisvartalosta kauneinta, saa olla vähän pehmeä vatsainenkin, mutta pitää myös samalla olla iso muodokas takapuoli ja tissit isot.
      Chubby naista ei imartele sellainen kokonaisuus, jos on pieni kapea lankkuperse ja mandariinitissit.
      Muotoja pitää vartalossa olla jokasuhteessa.
      MINUN ihannenainen on just tuollainen muodokas kokonaisuus. .
      Lisäksi tuohon naisihanteeseeni kuuluu oikeasti katseen kestävä, näyttävän nätti anaaliseksistä, fistaamisesta, suuseksistä, piiskaamisesta, sitomisesta ja pissaleikeistä pitävä NAINEN.
      Lisäksi pidän siitä että "muodokas naiseni" yllättelee minua vaikka kesken kävelylenkin pyllistämällä uhkean perseensä ja/tai samalla pissaavan.
      Tai samajuttu marjastamassa, onkireissulla, patikoidessa ym.
      Ja lisää haaveajatuksiini kuuluu, että tuollainen nainen kun yllättäisi minut kävelemällä tiukassa lyhyessa just tissien alle ylettyvässä paidassa korkkarit jalassa ILMAN housuja, minun pihallani, maallani, metsässäni, olisin todella otettu.
      Nyt sitten tähän se loppukin naisilta kiinnostavuus kirjoittamaani.
      Mutta haaveet sallitaan. Ei tuollaisia täällä ole. Ex elämässä vaan oli...
      Toki joku kieroutunut levähdyspaikkarunkkari voi ilmoitella itsestään täällä naisena ja naisen nimimerkillä jotta saa runkata mällinsä pitkin seiniä tai auton penkkejä ja ikkunoita.
      No, toki haaveajatteluahan se tuollainen feikki-ilmoittelukin on. Joku saa kiksejä pelkästään tuollaisesta. Meitähän on erilaisia. Se sallitaan.
      Toki minäkin saan niitä kiksejä... Minä saan kiksejä oikiasti siitä mistä nyt kirjoitin. Enkä pelkästään kiksejä, vaan haluaisin todellakin rinnalleni juuri mainitunkaltaisen naisen.
      En istu tässä runkkaamassa kirjoittamastani haaveitteni naisesta ja pervofeikkien kirjoittelusta.
      Oikeesti.

      • Anonyymi

        Täytyypä kokeilla löylykauhaa.
        Miten oot itse kauhalla kokeillu?Kerro vinkkejä taidoistasi


    • Anonyymi

      Kyllä sä löydät anna joku yhteistieto vinkki pks asuville.

    • Anonyymi

      Löylykauhaa ja eritoten kukkakaalia en oo kokeillu.
      Kerropas, varsinkin kukkakaalitempuistasi. Ymmärsinkö oikein että sulla on löylykauha perseessä ja samalla mulukullasi panet kukkakaalia? Ko?
      Tuo kuulustaa todella kinkyltä! Ootko ihan itse oppinut vai kavereittesi kanssako oot harjoitellut nää kauha ja kaalitemput? Mitenkäs tää kusipukki? Onko se sun kaverisi vai joku pukin sukulainen.?
      Nyt tekee niin pahaa että en osta enää kaalia, varsinkaan kukkakaalia. Eipä ihmekään, että aika ajoin hedelmissä, vihanneksissa yms. on välillä neuloja ja lasinpaloja kun kaltaisesi löylykauhottelee.
      Nyt siis kaaleissa voi olla spermaasi ja kustasi. Yrjö tulee.......

      PKS asuville?
      Tarkenna.!?
      Pohjoisesta oon jos meikäläistä tarkoitat joka kirjoitti pitkän stoorin naisihanteestani...

    • Anonyymi

      Asun siellä missä käytetään löylykauhaa, mutta sitä käyttävät vain vähä-älyiset ja olen aina tiennyt, että maassamme on vähä-älysiä, mutta sitä en ole tiennt, että heitä on näilläkin saiteilla.

    • Anonyymi

      Hyvinkin voit löytää. Pienen pieni ylitys vaan osoittaa nautiskelijan luonnetta, joten SG pitää varmasti.

    • Anonyymi

      Kiitos osan porukan fiksuista vastauksista! Oon oikeastin nainen ja valitettavasti vaan rahan tarpeessa. Oon vaan todennut et sokerideittaus vaikuttaa enemmän mun jutulle kuin ihan huoraaminen useamman kanssa.

      • Anonyymi

        jos normaali perheellinen 50 mies käy niin laita mailia: DODE 24 e-mailiin


    • Anonyymi

      Oletan ja luulen, että löylykauhatyypillä ei ole mitään muuta tekemistä kuin herjata muita saiteila olevia, vaikuttaa /tuntuu aika sivistymättömältä toiminnalta.

    • Anonyymi

      Naiset ovat aina vain aivan tarpeettomasti ylihuolissaan ulkonäostään ikäääkuin maailmassa olisi vain yksi ainoa oikea naistyyppi / vartalotyyppi, jollaisia naistenmehdet ahkerasti markkinoivat ja muotimaailmaa ohjaa suurelta osin gay-miehet, jotka ovat fiksoituneita kapeisiin poikamaisiin hahmoihin.

      Todellinen elämä on sitten ihan erikseen.

      Naisia on loputon erilaisuuden kirjo, yksilöitä, kukin omalla tavallaan sharmikkaita, joka jo itsessään on silmänruokaa vaikka kaupunkivilinässä ja kavilan terassilta katseltuna.

      Sitten miehiä on myös joka lähtöön omien makuineen ja monella voi olla melko laajakin makuskaala.

      Tuota ko. deittailua rahahuolista huolimatta kannataa harkita huolella joka suunnalta, sekä ajatellen miten sen henkisesti kokee siitten pidemmällä aikavälillä myöhemmin elämässään. Olisi hyvä koettaa tehdä sellaisia valintoja, jotka eivät myöhemmin kaduta ja muodostu henkisiksi taakoiksi ja luurangoiksi kaapissaan.

    • Anonyymi

      Kyllä Itäkeskuksen sugardaddyille kelpaa monenlaiset naiset t.Jammu

    • Anonyymi

      Kyllä Kuopiossa kelpaa hieman pyöreämpikin nainen kunhan on muuten kimmoisaa ei kuitenkaan liian löysää nahkaa:)

    • Anonyymi

      Monet suosii tavallisen näköisiä pullukoita. Ne ei herätä naapureissa suuta kiinnostusta.

    • Anonyymi

      Saakeli, menkää oikeisiin töihin ettekä joidenkin likasten setien elätettäviks. Helvetti soikoon.

    • Anonyymi

      Ei se mitenkään huoraamisesta eroa. Voithan valita vaikka 5-10 äijää joiden kanssa käyt panemassa säännöllisesti.

    • Anonyymi

      Kiva se olis ostella esim. Korkkareita oikein oikealle naiselle eikä millekään rimppakintulle

    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      65
      948
    2. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      69
      712
    3. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      133
      636
    4. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      37
      605
    5. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      33
      572
    6. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      68
      567
    7. Ikävö sinua nainen!

      Rakastan sua! ❤️💛❤️💜🧡🧡💚🤎:💜💜❤️
      Ikävä
      43
      554
    8. SAHIMÄKI LOPETA

      Miksi käyt Tupamäen Pekan kimppuun.?? Hänen asia mitä hän tekee tiloillaan. Oletko omista POTKUISTASI yhä katkera turve
      Ähtäri
      43
      541
    9. Rakas, rakkaampi, rakkain

      Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m
      Sinkut
      112
      515
    10. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      19
      490
    11. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      167
      458
    12. Ketä ajattelen

      kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v
      Ikävä
      18
      451
    13. Pilkettä sunnuntain silmässä

      😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto
      Sinkut
      61
      382
    14. Jos olet aidosti jostakin

      kiinnostunut, niin yrität myös lähestyä irl. 😁
      Ikävä
      52
      369
    15. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      29
      354
    16. Tiedätkö kun on

      Ikävä sinua melko usein.
      Ikävä
      17
      352
    17. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      42
      349
    18. YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.

      Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene
      Ähtäri
      22
      338
    19. Kuhmolaiset valittaa kaikesta

      Ootte te kyllä yksiä sanonko mitä... Kaikesta uudesta ja kaupunkia kehittävästå löytyy aina muutama vinkuja kun ei mene
      Kuhmo
      9
      338
    20. En aio ottaa sinuun yhteyttä nainen

      Saatan minä olla aika tyhmä välillä mutta sentään sen verran kuitenkin tajuan että annan sinun olla rauhassa. En siis ol
      Suhteet
      17
      330
    Aihe