Tarkoitushakuisesti Hussein al - Teen kertoi valehtelemisestaan ja esitti anteeksipyyntönsä vasta vaalien jälkeen. Miten muisti voi palata yks´ kas´ vasta vaalien jälkeen. No, tuohan on tuollaista törkyä, eli hän jatkaa valehtelemistaan. Onko hän esimerkki tietyltä alueelta Suomeen tulevien maahanmuuttajien epärehellisyydestä?
Valehtelemalla kansanedustajaksi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Hän on mielestäni esimerkki kansan osasta, joka näkee koneinsinöörit rikkautena ja jokaisen taustat tiedetään. Miksi Ahtisaaren luoma CMI nyt niin varpailleen hyppäsi, ettei tunnista edes tuntevansa, vaikka Taee on oikeastaan ihan asiaa puhunut kohukommenteillaan?
Jaa niin se antisemitistisiä rikollisia jahtaava Wiseheadntal järjestö taisi älähtää jälleen, niin johan kelpasi ripaskan tanssi suomalaiselle unelmaväelle.
Juutinraumaa - Anonyymi
Jokainen voi itse punnita mikä on totta? Lipponen lupasi humanitääristä apua.
https://yle.fi/uutiset/3-5141505
Viimeinen vanhan Keskustalaisuuden edustaja Jäätteenmäki sysättiin pois PM:n paikalta. Sen jälkeen on ollut vain unelmaväkeä, ja Irakin uudelleen rakentamista omaan pussiin. Nyt sitten Jeesustellaan tätä yhtä miestä, myös Stubb päässyt nokkimaan.
Tätä on unelmaväki. Kun tiukka paikka tulee, niin jopa muslimi tunnistetaan töppösistään, ja sitten teeskennellään että mikäs mies tuo on. Nokitaan sitä saatana.
Ahtisaari sai apajat Irakiin, kun Hussein oli raukkamaisesti tapettu ja Irak saatettu sekasortoon. Al Taee pääsi Ahtisaaren leipiin. Ja leipää on CMI:lle riittänyt.
Juutinraumaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j492298- 262073
Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.271495Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!161434- 1211381
- 181065
Tiedätkö nainen sen tunteen
Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.71964Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta
Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut111925Mikset päästä irti ja hae apua
Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad78886Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta
Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva333873