Tarkoitushakuisesti Hussein al - Teen kertoi valehtelemisestaan ja esitti anteeksipyyntönsä vasta vaalien jälkeen. Miten muisti voi palata yks´ kas´ vasta vaalien jälkeen. No, tuohan on tuollaista törkyä, eli hän jatkaa valehtelemistaan. Onko hän esimerkki tietyltä alueelta Suomeen tulevien maahanmuuttajien epärehellisyydestä?
Valehtelemalla kansanedustajaksi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Hän on mielestäni esimerkki kansan osasta, joka näkee koneinsinöörit rikkautena ja jokaisen taustat tiedetään. Miksi Ahtisaaren luoma CMI nyt niin varpailleen hyppäsi, ettei tunnista edes tuntevansa, vaikka Taee on oikeastaan ihan asiaa puhunut kohukommenteillaan?
Jaa niin se antisemitistisiä rikollisia jahtaava Wiseheadntal järjestö taisi älähtää jälleen, niin johan kelpasi ripaskan tanssi suomalaiselle unelmaväelle.
Juutinraumaa - Anonyymi
Jokainen voi itse punnita mikä on totta? Lipponen lupasi humanitääristä apua.
https://yle.fi/uutiset/3-5141505
Viimeinen vanhan Keskustalaisuuden edustaja Jäätteenmäki sysättiin pois PM:n paikalta. Sen jälkeen on ollut vain unelmaväkeä, ja Irakin uudelleen rakentamista omaan pussiin. Nyt sitten Jeesustellaan tätä yhtä miestä, myös Stubb päässyt nokkimaan.
Tätä on unelmaväki. Kun tiukka paikka tulee, niin jopa muslimi tunnistetaan töppösistään, ja sitten teeskennellään että mikäs mies tuo on. Nokitaan sitä saatana.
Ahtisaari sai apajat Irakiin, kun Hussein oli raukkamaisesti tapettu ja Irak saatettu sekasortoon. Al Taee pääsi Ahtisaaren leipiin. Ja leipää on CMI:lle riittänyt.
Juutinraumaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22820905Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964184Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu742848Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv492170Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1921798Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891622Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731561Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1351540Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1681494Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141384